İnternet Yavaşlık Sorunu )

Bu konuyu okuyanlar

ArdaBoys485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selam millet masaüstü bilgisayar kullanıyorum ve evdeki 50 mbps lik interneti bu bilgisayara aktarmak için bir wireless adaptör aldım fakat pcnin arka tarafındaki usb girişine takılı ve interneti 1 - 5 mbps download olarak alabiliyorum. Modem ile aramda sadece 1 duvar var. Nasıl bir çözüm yolu bulabilirim veya kablosuz gelen interneti kabloluya çevirmek için hangi cihazı almalıyım router fln mı

Mly

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
79
Kardeşim aldığın wirless adaptöre bağlı değişebilir internet hızı onlarla uğraşmadan uzun ethernet kablosu alırsan hem hız kaybın olmaz hemde pek bi maliyeti olmaz

ArdaBoys485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim aldığın wirless adaptöre bağlı değişebilir internet hızı onlarla uğraşmadan uzun ethernet kablosu alırsan hem hız kaybın olmaz hemde pek bi maliyeti olmaz
o pek mümkün değil geçirebileceğim bir alan yok ethernet kablosunu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olabilecek yok mu ?

Son düzenleme:

ArdaBoys485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
o değilde bunu alsam hem bu odadaki ölü bir bölge var orayada internet gelir

Mly

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
79
Kardeşim gerek yok buna 1 oda mesafe için ,ben 1 km ötedeki dayımın evinden çekiyordum 10mbps hız alıyordum o zamanki bendeki cihazda bunlardan çok daha aşşağa modeldi.ayrıcada senin bu attığın pc ye takılmıyor

ArdaBoys485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim gerek yok buna 1 oda mesafe için ,ben 1 km ötedeki dayımın evinden çekiyordum 10mbps hız alıyordum o zamanki bendeki cihazda bunlardan çok daha aşşağa modeldi.ayrıcada senin bu attığın pc ye takılmıyor
1 oda mesafe var ama aradaki duvar çok kalın 50 cm kadar ve odanın kapısı kapanınca mobil cihazlada bağlantı sıkıntıları yaşıyorum bi nevi onuda halletmek istiyorum. kendi pcmde var ztn bir wireless adaptör