İnternet üzerinden bilgisayarlara erişim - TeamViewer Türkçe

tanercavdar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wcemon.png

TeamViewer – internet üzerinden bilgisayarlara erişim için hepsi bir arada çözüm

Internet bağlantısı ile herhangi bir bilgisayar veya sunucuya saniyeler içinde bağlanabilir, bağlandığınız bilgisayarı sanki karşısında oturuyormuşcasına kullanabilirsiniz

İNDİR

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
konu başlığı düzeltildi, rapid linki vermeyelim lütfen ilgili sitenin linki verilmiştir

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bir kere arkadaşla denemiştik ...:)

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
bende dayımla denemiştim ama yapamamıştık bi türlü:D

anfy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Sürekli kullandığım bir program. Basit, kullanışlı ve en önemlisi gayet hızlı. Kontrol edilecek bilgisayardaki programın ID ve Pass' nı bilmeniz yeterli. (tabi bunu o bilgisayarın başındaki size verecek :) )

LogSgLe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1 yıllı geçti sanırsam kullanıyorum.Örneğin kardeşimin bilgisayarına kurdum windows başlangıcın da çalışan sürümü kurulumunu yaparken şifre belirliyorsunuz ve size bir ID veriyor.Bu numaralarla bilgisayarı her açık olduğun da bağlanıp sorun felan olunca çözüyorum.Veri transferi özelliği ortak ağlar da güzel oluyor hızlı şekilde dosya transferi yapabiliyorsun.Netten yaparsak, msn de dosya atmaktan hızlı olduğu kesin.Diğer bir sürümü karşı tarafa program atıp size ID ve Şifreyi vermesini bekleyip bağlanıyorsunuz.Kişi programı her açışın da ID ve Şifre değişiyor güvenlik sorunu olmuyor.Merak eden varsa veriyim ID ve Password u bağlansın bana :)

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bende bir arkadaşımla uzun bir süre kullandım bu programı.Gayet başarılı.Görüntü modunu en iyi performans seklinde ayarladığınızda seçince gayet hızlı.Ekranınızda bir ekran daha çıkıyor(Bağlandığınız bilgisayar.) ve herşeyi .Biz Silkroad oynarken kullanıyorduk.Ayni zamanda ağ bağlantısı yapıp oyun da oynanabiliyor.Çok iyi uzak masaüstü programı.Kullanımı ve bağlanması da gayet kolay.

çağlar522

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bunla karşı bilgisayar kapalıyken bağlanılabilir mi? fişi filan çekikken:mrgreen:

solarcoaster

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok başarılı bir program. ben de devamlı arkadaşlarıma yardım etmek için kullanıyorum. evlerine gidipte uğraşmaktan iyi. karşılıklı kurun id ve pass ını alıp kendi pc niz gibi kullanabilirsiniz. çokta hızlı tabi o anki net durumuda önemli. dosya transfer modu da var. tavsiye ediyorum herkese

cnr22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler çok güzel bir program bazen ilaç gibi geliyor bu program :)

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
logmein kullanıyorum.. hiç denemedim ama bakıp kıyaslayabilirm..

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Kesinlikle hiç kimseye tavsiye etmeyeceğim bir program..

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Bayadır kullanıyorum çok kullanışlı ve basit bir program.Kullanmayanlara tavsiye ederim.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bi arkadaşımın sorunu olduğunda tak bağlanıyorum tak hallediyorum, program mı yükleyemedin?, sorun mu var bilgisayarda? aç koçum TeamVieweri halletsin İsmail abin ;) :D

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kesinlikle hiç kimseye tavsiye etmeyeceğim bir program..

Programı ya hiç kullanmadınız yadaa :D başka bi sorununuz var sanırım :clap:program süper program hep kullanıyorum :D arkadaşlara filan bazen pc lerine giriyorum :D PC me format attıktan sonraki kurduğum programların arasındadır kendileri :wink:

lorboloji

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Güzel ve yarayışlı bir program Bazen arkadaşlar bilgisayarlarında yapamayınca bunla bağlanarak ben yapıyorum :D

tesla48

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
aşırı basit ve kullanımı kolay. ancak güvenlik konusunda şüphelendiriyor beni. ne de olsa 3. bir site aracı oluyor. yine de mecburen kullanıyorum.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar bu program shareware galiba ücretli 15 günlük kullanımı varmış... Heryerde ücretsizdir diyorlar ama değil malesef...

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
En güzel yanı kullanmak için kurmak zorunda değilsiniz. Direk run yapıp kullanabiliyorsunuz. Bu sayede işiniz bitince de arkanızda açık kapı bırakmamış oluyorsunuz.