İnternet Tavsiyesi

FarukKARAKOL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
eve internet almayı düşünüyoruz ama fiber altyapımız yok önerebileceğiniz internet friması var mı ?

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,513
Vodafone diyorum. Memnunum çünkü o yüzden

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
kablonet kullanıyorum çok memnunum eğer var ise tavsiye ederim.

s.aksoy

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Turknet ve Kablonet altyapı varsa bakın derim.
Süper online nasıl sizce arkadaşlar, benim ev halkı yavaş diyorlar, test uygulaması ile açıyorum %84 çıkıyor süperonline kullanan arkadaşlar memnunmusunuz?

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Süper online nasıl sizce arkadaşlar, benim ev halkı yavaş diyorlar, test uygulaması ile açıyorum %84 çıkıyor süperonline kullanan arkadaşlar memnunmusunuz?
Şimdi bakıyorum fiyatlara çok pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önceden kullanıyordum çok ağ bant genişliği fazla değil access point almanız gerekebilir eğer Superonline modem kullanırsanız.

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Altyapınıza göre değişir. Komşularınıza sorabilirsiniz daha sağlıklı olur. Veya tek tek müşteri hizmetlerini arayıp altyapınızda nasıl bir hizmet vereceklerini sorabilirsiniz. Ben mesela superonline kullanıyorum ve memnunum. Ancak 2 sokak aşağıdaki bir insan superonlinedan memnun olmayabilir. Bu yüzden çevrenize göre araştırmanız lazım.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Benim önerim (kendim kullanıyorum) Turk.Net'in hız testi;
Turkcell'in hız testi yeri yok arayıp öğrenmeniz gerekiyor. TURKCELL SUPERONLINE
Ben pek sevmiyorum paketlerini ama Kablonet'e de bakabilirsiniz altyapı varsa. Kablonet Altyapı Sorgulama » Türksat Kablo Tam Yetkili Başvuru Sitesi

Eğer Turk.Net almayı seçerseniz benim referansımı kullanarak hem siz hem ben 1 ay ücretsiz internet kullanabiliriz;
Referans Kodu (Müşteri hizmetlerinden abone olurken söylemek için): DYJ69CS72EUP

Bağlantı (Online abonelik): Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

..melihhunal..

Asistan
Reaksiyon puanı
232
türk telekom önermem bugün bile saat 10'da internet gitti 12.30'gibi geldi arayınca bölgesel sorun var diyorlar.

s.aksoy

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Şimdi bakıyorum fiyatlara çok pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önceden kullanıyordum çok ağ bant genişliği fazla değil access point almanız gerekebilir eğer Superonline modem kullanırsanız.
"access point" ne demek?

osmantalha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hortlattım ama alayını kullanmış/denemiş olan biri olarak Turk.net tavsiye ederim. Taahhüt yok. Sınırsız ve kolay kolay arıza çıkarmaz.

Taahhütsüz, sınırsız, maksimum hızlı internet ayda 99,90 TL.

Başka firmaya taahhüdün varsa ve sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor.

Aboneliği başlatırken aşağıdaki kodu kullanırsan 1 ay bedava kazanacaksın. Her ikimizde 1 ay ücret ödemeyeceğiz.

Davet kodu: MIG91SG18NJU

Bağlantı: Sınırsız ve Taahhütsüz ADSL/VDSL/Fiber İnternet Paketleri - TurkNet

İster link ile ister turk.net ana sayfasından, ister müşteri hizmetlerinden geçiş yap. Hiç fark etmez. Bu kodu verdiğinde sana da bana da bir ay bedava.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
eve internet almayı düşünüyoruz ama fiber altyapımız yok önerebileceğiniz internet friması var mı ?
adsl bir altyapınız varsa türknet deneyin eğer şanslı iseniz bir sıkıntı çıkmadan senelerce kullanırsınız ama sıkıntı çıkarsa türkneti iptal edersiniz zaten tahahhüt yok türktelekoma veya başka bir sağlayıcıya geçersiniz