İnternet sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Utku bayrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şimdi arkadaşlar bizim sokakta altyapı yok gozukuyo çünkü telekomu aradık ve yapamayız dediler teknik ekip cağırcaz dediler ve tabi ki gelmedi. Çoğu yerden araştırdım baktım türk telekomun ne kadar yavaş altyapı yaptıgını. Neyse konu şu bizim 7 daire var apartmanda ve 1. Ve 2. Dairede nedense alt yapı var gozukuyo. Neden?
Ve üstelik internet kutumuz yok . Geri kalan bütün daireler de internet yok
başka bi anlamadıgım biz 2 sene önce turkcell in internetini kullanıyoduk alt kattaki komşularla. Ve internet vardı hayır alt yapı olmadan olan internetler var ama onlar 150 tl falan biz 30 30 toplam 60 tl verioduk ortak oldugu icin ayrıca kotası da 60 gb akn li bir internetti.bir yıl sonra internet aşırı yavaşladı biz de dedik kablolar eskidi ve sonra interneti kapattık. Ve bizim daire 7 ve önceden birlikte kullandıgımız komsular 5 numarada (yani alt yapı yok gozuküken dairelerden )
Hiç bisey anlamadım
bunu şunun için yazıyorum SADECE 1 ve 2. Dairede altyapı gözuküyo. Ve 2 yıl once 5. Kattaki komsuyla ortak turkcell internet kullanıyoduk dedim. Ve internet kutumuz yok dedim benim amacım altyapı varsa ama başka bişey lazımsa onu kolay yoldan yapmak . Çunku turk telekom un buna bakacağı yok
Umarım kafanız karışmamıştır
Simdiden saolun

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bizim bulunduğumuz yerde 3 tane plaza var fakat altyapı yok. Bir yan sokakta fiber altyapı var plazaların olduğu yere yapmamışlar. 3 sene uğraşıldı ancak geri dönen olmadı yapmadılar.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Uzun zamandan sonra yeniden merhaba sdn.

Şimdi arkadaşım senin apartmana internet geliyorsa ki bazı dairelere geliyor diyorsun altyapı var demektir. Sen sorunu telefonla çözmeye çalışma en yakın Türk telekom ofisine git konuş sorunun çözülür.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
evde sabit telefon varsa sorun yok yoksa hayatta gelmez...

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Öyle karışık anlatmışsınki üşendim okumaya.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Öyle karışık anlatmışsınki üşendim okumaya.
Nece yazdığını ben de okumaya çalışsam bile anlayamadım :)
Şunu belirtmek isterim, tt altyapısı olmaz ama başka bir sağlayıcının altyapısı olabilir... Fiber olur, uydu olur filan fişman...