İnternet sitesi oluşturma ?

Bu konuyu okuyanlar

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Merhaba arkadaşlar hayırlısıyla bir mobilya dükkanı açtık yani şöyle söyliyeyim x mobilyanın bir ilçede bayisi oldum. genel olarak x mobilyanın bir internet sitesi zaten var ama ben şube olarak kendimize bir internet sayfası açmak istiyorum sadece tanıtım olacak tek sayfa olabilir neler tavsiye edersiniz yada sizler güzel bir site nasıl oluşturulur baştan sona hangi firmayla anlaşmalıyım bu konuda bana uygun fiyat ise ayda 10-15 veririm fazlasına gerek yok bu aralıkda birşeyler varsa veya yardımcı olacak arkadaşlar var ise bana ulaşırlarsa çok makbule geçer.

cukka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle hayırlı olsun. İnternet sitesi için opencart veya wordpress sana yardımcı olur ama yeterli olur mu onu bilemiyorum tabii. Yani internetten de satış yapacaksan eğer belirli bir bütçe ayırıp bir yazılım firmasıyla anlaşabilirsin. Yok netten satış yapmıycam diyorsan bu yukarıda yazdığım sistemler işini görür.

BozkurTeam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Para karşılığı yapan kişiler var ama sen dersen ben yaparım domain al yıllık 60TL

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Para karşılığı yapan kişiler var ama sen dersen ben yaparım domain al yıllık 60TL

The Virus

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Wordpress kurabilirsin, kullanışlı bir blogtur. Ürünlerinin vs. tanıtımlarını kolayca yapabilirsin.

bygardenn

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Üstadım wordpress vb. açık kodlama projeler kullanırsan her zaman sıkıntı yaşarsın. Wordpress sürekli kontrol ve güncelleme yapılırsa sağlıklı bir sistemdir. Benim anladığım kadarı ile sen sık sık güncelleme vs. yapmayacaksın. Bu sebeple hazır site yapan şirketlerden birisi ile anlaşabilirsin.

Ortalama maliyetleri 300 TL olan bu paketlerin satışı FTP ile birlikte yapılmakta. Yani dosyaların sana teslim edilir ve ömür boyu kullanırsın. Aralarında %90 oranında seo taglar ve detayları uygulanmış güvenli sistemlerde var.

Acizane tavsiyedir :)

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
hazır template var php falan onları araştır googleden. Sonrada domain host falan al