Internet servis sağlayıcısı önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

selim397

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar eve internet bağlattırmak istiyorum. Telefon hattı var ama kapattırdık. Hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz? TTNET hariç çünkü çok problemli. Kopmaları olmayan az maliyetli sınırsız internet paketi olan hangi sağlayıcısını öneriyorsunuz?

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Uydunet al.
Turkcell ve Vodafone'dan ise uzak dur. Fatura'da dolandırıcılıkları yetmiyormuş gibi yağmur yağdı mı internet kesiliyor 2 gün falan. 1 hafta önce yağmış karı internet kesilmesine bahane ediyorlar. Uydunet üyesi olarak 4 yıldır kullanıyorum bunu, belki de daha fazla. İnternetim şu zamana kadar 10 kere gitmiş midir ? Hız sorunu kaç kez yaşamışımdır ? Zaten yaşadığım sorunlar da ülke geneli sorunlardı. 60TL'ye 10Mb internet (50GB AKN) + Full HD yayın alıyorum.

super online dolandırıcılığı - Google'da Ara

selim397

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Uydunet al.
Turkcell ve Vodafone'dan ise uzak dur. Fatura'da dolandırıcılıkları yetmiyormuş gibi yağmur yağdı mı internet kesiliyor 2 gün falan. 1 hafta önce yağmış karı internet kesilmesine bahane ediyorlar. Uydunet üyesi olarak 4 yıldır kullanıyorum bunu, belki de daha fazla. İnternetim şu zamana kadar 10 kere gitmiş midir ? Hız sorunu kaç kez yaşamışımdır ? Zaten yaşadığım sorunlar da ülke geneli sorunlardı. 60TL'ye 10Mb internet (50GB AKN) + Full HD yayın alıyorum.

super online dolandırıcılığı - Google'da Ara
Uydunet de daha ucuza sinirsiz paketler varsa dusunneye deger. Tavsiyene uyucam. Operatorlerden uzak dururum. Teşekkürler.