İnternet sağlayıcısı önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Bedirhan Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar ben Erzurum da oturuyorum. Şuan kablonet kullanmaktayım ama pek memnun değil anlaşmada 50 mbps sözü verdiler 20 mbps zor alıyorum akşamları neredeyse hiç yok modemin yanında iyi sadece o yüzden başka bir firmaya geçeceğim. Oturduğum bina da fiber var ve bütün internet sağlayıcıları destekliyor siz hangisini önerirsiniz.
Not : Türk Telekom ü daha önce kullandım çok kötü onu önermeyin ve Türknet i aradık bizim altyapımıza 100 mbps, Millenicom ve Netspeed 75 mbps veririz diyorlar.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,469
süperonline öneririm hatta sık seyahat ediyorsan superbox ta tercih edebilirsin. Benim ailem 5 kişi tek superbox ile 2 yıldır sorunsuz internet kullanıyor. Fişe tak çalıştır olduğundan tatile bile giderken yanlarına alıyorlar. Otobüste bile, elektriğe tak internet olsun çok güzel bir alet.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
35 veriyorlarmış arayınca 50 mi verecekler?

Alt yapın en yüksek ne kadar destekliyorsa ve alt yapında iyiyse fiyat bakımından bütçene hangisi uygun geliyorsa onu al.
Hayır yani sitedekinden farklı olabilir diye dedim. Ben Kablonet in sitesine baktığımda altyapı yok yazıyordu.
35 veren 50 de verir bence.

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Merhabalar ben Erzurum da oturuyorum. Şuan kablonet kullanmaktayım ama pek memnun değil anlaşmada 50 mbps sözü verdiler 20 mbps zor alıyorum akşamları neredeyse hiç yok modemin yanında iyi sadece o yüzden başka bir firmaya geçeceğim. Oturduğum bina da fiber var ve bütün internet sağlayıcıları destekliyor siz hangisini önerirsiniz.
Not : Türk Telekom ü daha önce kullandım çok kötü onu önermeyin ve Türknet i aradık bizim altyapımıza 100 mbps, Millenicom ve Netspeed 75 mbps veririz diyorlar.
Turknet veya superonline

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Türk telekom alt yapısı kötü ise, türknet millenicom gibi sağlayıcılara bulaşmanızı önermem.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Binanızda kutusu varsa Türknet olabilir.

Bedirhan Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar superonline ı aradım onlar oturduğum yere adsl desteği veriyorlarmış

Bedirhan Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Kabloneti arayıp hız düşüklüğü var dediniz mi
Dedik düzelttik dediler 2 günlük te 100mbps hediye ettik dediler 2 gün iyiydi sonra tekrar eski haline döndü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar kablonet le sözleşme bitiyor 2 gün sonra fikriniz nedir sözleşmeyi yenileyim mi

Son düzenleme: