İnternet sağlayıcı tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

efe0nel

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Neresi pahalı?
85 tl verip kopa kopa, müşteri hizmeti olmayan 35 mbps internet mi almak mantıklı yoksa

10 tl fazla verip sıkıntısız, müşteri hizmeti olan, tv hizmeti olan , 100 mpbs internet mi kullsnmak istersiniz?
bana bir aile tarifesi atabilirmisiniz? bakayım biraz

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
altyapıyı nerden sorguladınız kablonette
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz müşteri temsilcisi ile konuşun paketler nedir bazen size olmayan paketleri sunuyorlar

efe0nel

Asistan
Reaksiyon puanı
32
altyapıyı nerden sorguladınız kablonette

Siz müşteri temsilcisi ile konuşun paketler nedir bazen size olmayan paketleri sunuyorlar
kendi sitesinden

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Kablonetin bant genişliği fazla değil ben bakamıorum ilçeme :(

efe0nel

Asistan
Reaksiyon puanı
32

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760

Pc_HaStAsI35

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Selamlar internetim Türkcell Superonline HİÇ ama HİÇ memnun değilim.Türknet düşünüyorum sizce iyimidir altyapı sorgulattım sonuçlarımı atabilirim isterseniz.Ani ping yükselişleri oluyor (hiç düşmüyor gerçi) ve gerçekten sinirim bozulmaya başladı yardım ederseniz sevinirim.Hem türknet cayma bedellerindende biraz karşılıyor.Dediğim gibi altyapı sonuçlarını atabilirim isterseniz.
Hiç türknete bulaşma derim ben türknetliyim hiç memnun değilim türknet vdsl modeme 450 tl verdik 35mbps sinırsız hiz ilk ay sorun yoktu 2. Ay rezil etti bizi bunu kendi mobil verimle yazıyorum türknet sağolsun arıza kaydı oluşturduk sözde gelip bakacaklardı 2,5 hafta oldu gelen giden yok bu arada 35mbps diye aldığım hiz 16 üzerini çıkmıyo altyapı desteklemesine rağmen türknet pişmanliķtır(bence)

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Hiç türknete bulaşma derim ben türknetliyim hiç memnun değilim türknet vdsl modeme 450 tl verdik 35mbps sinırsız hiz ilk ay sorun yoktu 2. Ay rezil etti bizi bunu kendi mobil verimle yazıyorum türknet sağolsun arıza kaydı oluşturduk sözde gelip bakacaklardı 2,5 hafta oldu gelen giden yok bu arada 35mbps diye aldığım hiz 16 üzerini çıkmıyo altyapı desteklemesine rağmen türknet pişmanliķtır(bence)
Ben çok sorunla karşılaşmadım arıza kaydı yaptırmadık ama evet modem bizim tp link biraz pahalı

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
687
vodafone net'den uzak dur sadece

mr bed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar internetim Türkcell Superonline HİÇ ama HİÇ memnun değilim.Türknet düşünüyorum sizce iyimidir altyapı sorgulattım sonuçlarımı atabilirim isterseniz.Ani ping yükselişleri oluyor (hiç düşmüyor gerçi) ve gerçekten sinirim bozulmaya başladı yardım ederseniz sevinirim.Hem türknet cayma bedellerindende biraz karşılıyor.Dediğim gibi altyapı sonuçlarını atabilirim isterseniz.
kablonet kullanıyorum öneririm