Bu konuyu okuyanlar

ahmettahta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar beyler olay su yurtta internet var fakat kablolu ve yavas ve kisa sureli bana odamda bulunacak bir modem lazim kablo olmadan internet cekecek ve yayacak wifi yada kablolu yaymasi onemli degil birde mumkunse hiz siniri 3 mbts olsun vinn lara baktim sinirsiz 20 gb den sonra 96 kb hiza dusuyor onla nasil internete girerim ki cevaplar icin simdiden tesekkurler

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Maalesef öyle. Eğer vınn tarzı birşey arıyorsanız 128 veya 96 kbps internete mecbursunuz.

frknklc82

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar beyler olay su yurtta internet var fakat kablolu ve yavas ve kisa sureli bana odamda bulunacak bir modem lazim kablo olmadan internet cekecek ve yayacak wifi yada kablolu yaymasi onemli degil birde mumkunse hiz siniri 3 mbts olsun vinn lara baktim sinirsiz 20 gb den sonra 96 kb hiza dusuyor onla nasil internete girerim ki cevaplar icin simdiden tesekkurler
Merhaba önceki yazılarınıza baktığımda yazılım mühendisi olmak istediğinizi gördüm. Ben de sanırım yazılım mühendisi olmak istiyorum. İstediğiniz bölümü kazanabildiniz mi ? Nasıl bir bölüm. Eğlenceli mi ? Bilgi verirseniz sevinirim.