İnternet hızının aniden düşmesi.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 12ada
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
S

SDN Okuru

SDN Okuru
şu işe bir çözüm bulabilirmiyiz artık Türkcell Süper Online da 20mb net paketine geçtik ilk günler süper geçti 1 hafta fln sonra hızın düştüğünü fark ettik yakın günlere doğru oynadığım Wolftime oyununda lag oldum(az küfür yemedim):Dşuan net hızım:1.07 mb bana biraz bilgi verin yoksa kafayı yicem bi video bile izleyemiom:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyide arkadaşlar bn TTNET li değilim ki bnm internetim nedn yavaş doluo ve bişi daha bu adil kullanım sadece TTNET için mi geçerli yoksa diğer internetler içndemi geçerli

montevo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iyide arkadaşlar bn TTNET li değilim ki bnm internetim nedn yavaş doluo ve bişi daha bu adil kullanım sadece TTNET için mi geçerli yoksa diğer internetler içndemi geçerli

ttnet sadece satıcıdır uygulayan ise telekom gibi interneti toptan veren şirketlerdir.hoş türkiyede 3 tane firma var interneti veren.baskın oalrak datelekom var.telekom btk koydu der akkyi ttnette siteisnde daha iyi hizmet için koydukd er.kafanı yorma bunlara.ancak telekom altyapısı üsütünden adsl vdsl ve fier internet,çakma yada orj, alıyorsanız haliyle düşecektir.süperonline fiberde de youtube gib çook aktif sitelerde sınırlama var galiba.millet deliriyodu 20 mbitle video izleyemöiyorum diye.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sanki bize gönderme yapıyolar paran yoksa adil kullanmıyosun der gibi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki ne zaman duzelir bu hiz düsüsü hep devam edecek mi:devil:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Ayın 24 ünden 24üne bende faturamı yatırıyorum
Adıl kullanım kotam:50gb
internet hızı:12mps

bnm gene 21de kota bıttı sunun surasında 3 gu nvar ama sızde hızlı bıtıyormus be neden ole bn ttnet kullanıyorum tavsıye ederım

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar Ayın 24 ünden 24üne bende faturamı yatırıyorum
Adıl kullanım kotam:50gb
internet hızı:12mps

bnm gene 21de kota bıttı sunun surasında 3 gu nvar ama sızde hızlı bıtıyormus be neden ole bn ttnet kullanıyorum tavsıye ederım

Kotanin dolmasiyla TTNET in veya baska bir servis saglayicinin nasil bir alakasi var? Bu konuda bizi aydinlatir misin?

herkes şikayetci adil kullanım kotası dolu :((:(:(

Daha once AKK ile ilgili Bu adreste bir yazi yazmistim istersen bunu bir oku, ardindan da bu adresteki konuyu okuyarak sende BTK'ya bir sikayette bulunabilirsin. Her şikayetçi olan bu sayfaya girip birkac cumle ile sikayetini aciklarsan dikkate alinarak birseyler duzelebilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bir haftadır netten düşüyorum geçen gün düştüm netten kendi kendine geldi net google açtım google yerine hız düşük yazısı çıktı bu sık düşmelerimin hız düşüklüğüyle alakası olabilirmi acaba google açarken ya da film açarken birşey yok sadece biraz durduktan sonra net gidiyor modem ışıkları sönüyor hız düşüklüğünden kaynaklı olabilirmi acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya kardeşim yeter artık bu ne ya o kadar para veriyoruz yazık valla inşallah batarsın ttnet.