İnternet Hızım İlk Günlerdeki Gibi Değil

heacker33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Size Bir Sorum Olacak Yardımcı Olursanız Sevinirim. İnternetimi İlk Aldığım Zamanlarda İndirmeler Yaptığım zaman 800kb 1mb Arasında Değişen bir hızda indiriyordu Sonra adil Kullanım Diye birşey geldi Üzerinden 3 ay Geçti ama Hızım Normale Dönmedi 300 kb Üzerinde İndirme Yapamıyorum Nedeni Nedir Acaba . :confused1:

Spy.94

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merkezden hızını yükseltmemişler. Ara TTNet'i ayar çekerler hemen. Üstüne de biraz fırça at, bana 3 ay hız düşürme yapmayacaksınız de, 3 ay yardıra yardıra kullan.

Karargaht

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Hiçbişey ilk günkü gibi değil.. .

Müşteri hizmetlerini ara, hızını sabitlemişler mi sor.

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Evet hız sabitliyorlar genelde ben netlimitsiz 8 kulllanıyoırum hiç bir zaman 8 mb görmedim,bırakın sekizi 5 bile zor görüyorum,elli kere aramama rağmen hat uzak kıl tüy diyep 4mb ye sabitliyorlar genelde.

heacker33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Olay Tam olarak Söyle Bana Bir Modem Yolladılar İlk Bagladılar Ama 10 dk bir Gibi Geliyodu Onun Markası Zyxel'di Bende Aradım Değiştirmlerini Söyledim Değiştirdiler Yeni Gelen Modemin Markası Airties İlk Ayda Hızım İndirme Hızı 800kb ila 1.5 mb arasında Değişiyodu ama Sonra adil Kullanım Diye Bişi Geldi Ondan Sonrada Hızım Sürekli Yavaş Kaldı . Toplamda 6-7 ay felan olması lazım Bunun İçin Ne Yapmalıyım Neden Hızım Yükselmedi İnternette Arastırdıklarıma Göre Adil Kullanım Her Ay Sıfırlanıyormus Ama Bende Öyl Bişey Olmadı Hız Hep DÜşük Kaldı TTNET Yetkilileri Okuyosa Yada Bu Olayla İLgili Bilgisi olanlar Yardımcı Olursa Sevinirim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İnternet Dowland Menagerdeki Hızım 1 mb Felandı ama şimdi 200kb Çok yavas Arasam Düzeltirlermi