İnternet Hızı Artıyor

Bu konuyu okuyanlar

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bazı arkadaşlarımız “8MB verme konusunda alt yapı sorunu yaşayan Telekom nasıl olurda 100MB verebiliyor” diye soruyorlar. Bence haklı bir soru ama Telekom açısından sorun yok. Neden mi? 8Mb geçildiğinde de “nasıl olacak?” diye sormuştuk. Onlar “zaten 8 demedik, 8'e kadar dedik” demişlerdi. Bu arada biz hiç 8Mb görmedik. Ama bize sorduklarında "8mb tarifesindeyim" diyorduk. Şimdi de öyle olacak 100mb hızını almayacaz ama Telekom’a sorduğumuzda “...'e kadar “ diyecek, işin içinden çıkacak.

Bir duyuruda benden: seneye artık Avrupa’yı geride bırakmak İsteyen Telekom 1000mb’e kadar olan tarifeyle karşınızda olacak:)

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
Bazı arkadaşlarımız “8MB verme konusunda alt yapı sorunu yaşayan Telekom nasıl olurda 100MB verebiliyor” diye soruyorlar. Bence haklı bir soru ama Telekom açısından sorun yok. Neden mi? 8Mb geçildiğinde de “nasıl olacak?” diye sormuştuk. Onlar “zaten 8 demedik, 8'e kadar dedik” demişlerdi. Bu arada biz hiç 8Mb görmedik. Ama bize sorduklarında "8mb tarifesindeyim" diyorduk. Şimdi de öyle olacak 100mb hızını almayacaz ama Telekom’a sorduğumuzda “...'e kadar “ diyecek, işin içinden çıkacak.

Bir duyuruda benden: seneye artık Avrupa’yı geride bırakmak İsteyen Telekom 1000mb’e kadar olan tarifeyle karşınızda olacak:)
ben zaten 1milyon mb e kadar olan tarifeyi kullanıyorum
ama işte içim cız ediyo o kadarını kullanmaya o yüzden 1 mb ını kullanıyorum yetiyo bana

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Gerek fiyat olsun gerek hız olsun bence yeni tarifeler çok iyi.

Adil kullanım olayı kalkmamış , bu saçma olmuş. Fakat bunada şükür.

En azından 512 ye değilde 1 mbit'e düşecek hız.

Gayet güzel bence.

SmiLey

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Arkadaşlar kotadan şundan falan şikayetçisiniz ama, 25 Gb kotayı bile beğenmez olduk. Ne indireceksiniz ? sadece e-posta'ya bakıp, mesajlaşma programlarında konuşup, internet sitelerine girseniz, ücretsiz programlar indirseniz, bilgisayarı, yada programları güncelleseniz bunun 10 gigabayt'ı bile dolmaz. Bunun dışında yaptığınız herşey illegaldir.

Ben TürkTelekom yerinde olsam bende kota koyarım. Mp3, film, oyun indirtmemeye çalışırım.
İnterneti gerçek anlamda kullandırtmaya çalışırım. Çift taraflı bakınca gayet normal bir durum.

Yasal olarak indirme yaparsan dahi 25gb aşılabilir. Hele bir de Linux dağıtımlarıyla uğraşıyorsan. :D Bunun dışında 25gb bana yetmez. Tarifemi değiştirmeyi düşünüyorum. 32mbps güzel bir seçenek. :D

eskibirkullanici

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Yasal olarak indirme yaparsan dahi 25gb aşılabilir. Hele bir de Linux dağıtımlarıyla uğraşıyorsan. :D Bunun dışında 25gb bana yetmez. Tarifemi değiştirmeyi düşünüyorum. 32mbps güzel bir seçenek. :D
arkadaş haklı 1 ay içinde hiç indirme yapmazsam 150gb download oluyo zaten toplam :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar ben 8 megabite kadar olan tarifedeyim 15 gb kota var bu kotayı şimdi sanırım 25 e çıkarmışlar 25 i geçinvce hız 1 mbps e düşecekmiş...
Şimdi ben fazla oyundu mp3 tü seven birisi değilim... Yani indirmiyorum sadece online film izliyorum ve internette geziyorum ve geçen ayki kotam 33 gb yani bize Türk milleti olarak kota mota uymuyor... ne 15 nede 25 kota olmuyorkiii şu kota olayını bi yok etseler...