İnternet hızı artık % 600

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Şimdi sana has..... demek istiyorum.
6 tane indirme yöneticisini 1 dosya ile test ettim.
Teste göre:
İDM en yüksek 140a çıkabildi (İDM ile 350leri gördüğümü hatırlıyorum)
FDM en yüksek 131e çıkabildi
Flashget en yüksek 60a çıkabildi
True downloader 45te kaldı
Metaproducts Download Express en fazla 120ye çıkabildi
Orbit en yüksek 95e çıkabildi

Flashgeti deneme amaçlı kurmuştum ama gördümkü çok yavaş hiç denilen gibi hızlı indirmiyor windowsun kendi indirmesi ile aynı hızda indiriyor..
Ayrıca hiçbir program indirme hızını % 600 artıramaz.Ne yani normalde 50kbde indirdiğimiz dosyayı flashgetle 30mbdemi indiricez.Önüne gelen download yöneticisi görünce yok yüzde 500 yok yüzde 600 50kbde ineni demekki 30mbde indiriyor.

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Yahu kardeşim senin download hızın maks. kaç ki sen %600 hızlı indiriyorsun?Adamda 1024 bağlantı var diyelim ve normalde 50kB ile indiriyor.Al sıkıyosa sen bunu %600 arttır!

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
regedit dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
Şimdi sana has..... demek istiyorum.
6 tane indirme yöneticisini 1 dosya ile test ettim.
Teste göre:
İDM en yüksek 140a çıkabildi (İDM ile 350leri gördüğümü hatırlıyorum)
FDM en yüksek 131e çıkabildi
Flashget en yüksek 60a çıkabildi
True downloader 45te kaldı
Metaproducts Download Express en fazla 120ye çıkabildi
Orbit en yüksek 95e çıkabildi

bağlantı hızını aşamıyacağın kesin ama lisansız programlar ile test yaptıysan flashget ile ilgili verdiğin bilgi yanlış, çünkü lisanlı flashget te dosya indirimindeki parça sayısı çok daha fazla olduğundan hızı max kullanır, lisansızda sadece 5parçadır. True downloader kullanmadığım için bilmiyorum
Nasıl lisanssız flashget.Flashget zaten bedava.Hakkında bölümündede benim adıma lisanslandığı yazıyor..

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Biri %500 hızlandırıyo biri %600 hızlandırıyo ben boşuna 4mbite para ödüyorum ozaman.Alıyım bi 1 mbit bide bunu kurayım ohoo %600 :D :D

AtakaN

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ya cocuk bı konu acmıs samar oglanına donmus :D

su konuları acarken azcık mantıklı baslıkalr yazın ya ısı var gucu var ınsanın suraya gırıyor bırseyler ogrenmek ıcın sacma sapan konular baslıgını flashget dıye koysan ne olucakta bole baslık acıp fırcayıda yemıssın

world-18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mozilla Firefoxun Downthemall eklentisini kullanıyorum.
Gerçekten hızlı download ediyor...

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Download Accelerator Plus DAP (açılımı yanlış olabilir kafadan yazdım :D)

bunu kullanıyorum. Normalde 30-40 k ile inen dosyalar 60-70 le iniyor.

Başlıkta İnternet hızı artık %600 diyor. Baktım download hızlandırma programından bahsetmiş.

Ayrıca flahget e bir türlü alışamadım. Dap işimi görüyor

dr.psychopath

Asistan
Reaksiyon puanı
2
muratcanberber dedi ki:
Download Accelerator Progres DAP (açılımı yanlış olabilir kafadan yazdım :D)

bunu kullanıyorum. Normalde 30-40 k ile inen dosyalar 60-70 le iniyor.

Başlıkta İnternet hızı artık %600 diyor. Baktım download hızlandırma programından bahsetmiş.

Ayrıca flahget e bir türlü alışamadım. Dap işimi görüyor

Download Accelerator Plus olacak ;)

DAP'ta bir bakıma güzel ama ben sizlere kesinlikle IDA yazılımını öneriyorum, idda ediyorum kategorileme sistemi ve arayüzüne bayılacaksınız...

Download IDA 5.1:http://www.download3000.com/download-Internet_Download_Accelerator-count-reg-17212.html

SS:

idascr01ih3.gif

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Madem önerdiniz bir deneyeyim. Screen shot 'ta güzel bir arayüze sahip gibi. Katagorileme başarılı. Umarım hız artışı daha iyidir.

Flashgot la uyumludur inşallah.

Serial falan hallettik ;D . Türkçe dil desteği de var. Şu an iyi gibi. Teşekkürler

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Yapmam gereken herhangi bir ayar varmı ? İnndir.comdan bir dosya denedim indirmedi de :S

berty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
canver dedi ki:
flash-get ile dowloand'lar daha hızlı iste size]http://www.programlar.org/download/flashget.html[/url]
ne gerizekalı adamsın sen %600 diye başlık açıyon.. ve editör kapamıyor bu başlığı. bilen adamlar bişeyler yazsın şuraya. aptal aptal konular açılmasın..yüzde 600 müşşş..

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
berty dedi ki:
canver dedi ki:
flash-get ile dowloand'lar daha hızlı iste size]http://www.programlar.org/download/flashget.html[/url]
ne gerizekalı adamsın sen %600 diye başlık açıyon.. ve editör kapamıyor bu başlığı. bilen adamlar bişeyler yazsın şuraya. aptal aptal konular açılmasın..yüzde 600 müşşş..

asıl hakaret içeren sözcükten sana ceza vermeleri lazım

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ya teknik olarak 1024 baglantını 128 kb dan daha yüksek hızda indirmesi imkansızdır 128 bile teoridir.Eviniz TTnet in 1 metre uzağında ve Fiberoptik kablonuz olmalı ki 128 ile çekebilesiniz.144 ve diğer 128 üstü göstergeler programlardan kaynaklanan yanlışlıklardır.Başlangıç 2000 kb larda bile başlayabilir başlangıçta ki gösterge dogru olabilir ama 1024 bağlantı ile 150 144 kb indirmek deveye hendek atlatmaktan daha zordur.1024 kbps de olan saniyede 128 kb indirme hızı zaten son hızınız nasıl olurda 144 olur bağlantınız 2048 ise az bile ama hiç bir program size internet sağlayıcınız tarafından verilen limiti aşamaz.Hata fazla yüklenildiğinden programa gelen veri yanlış bildiriliyor.Ama MassDownloader da gayet başarılı ben kullanıyorum...Nesi mi başarılı en azından 128 üstüne çıktığını daha görmedim!!!

srinagar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ahahhaha.. manyaq olmuş ya elemen bence konuları karıştırmış... sizde yerden yere vurmuşunuzbe ...

bacanak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en iyisi IDM hocam!ben saniyede 5.5 mb gördüm inanmazsınız.

ikxan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ne %600 türk telekom download hızını sınırladıktan sonra sen o %600 rüyanda görürsün. 1024 lük bağlantı ile 105-120 kbits ile indirebiliyom maximum Flashgetle. Aynı hızı ben opera ile de sağlıyom. ie de hız düştümü çıkmıyo bi daha :D . Anlaşılacağı türk telekom bağlantı genişliğinin 9/10 unu kullandırmıyo :D

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bacanak dedi ki:
Sevincini kursağında bırakmak istemezdim ama bırakmak zorundayım maalesef.IDM siz downloada basar basmaz indirmeye başlıyor ama siz görmüyorsunuz siz daha onay penceresine bakıyor oluyorsunuz o arada.Yani bu aralığı ne kadar uzun tutarsanız ilk başlarda size çok daha yüksek hızlar göstermesi normal.

masterdevil

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Saniyede 6 mb goruyorum Tr de oturmuyorum :)
buyuk bir sevinc :) bazen saniyede 2 mb dusuyo cok sinirleniyorum :)
kufur etmeyin :p

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
masterdevil dedi ki:
Saniyede 6 mb goruyorum Tr de oturmuyorum :)
buyuk bir sevinc :) bazen saniyede 2 mb dusuyo cok sinirleniyorum :)
kufur etmeyin :p
gözün doysun diyor en kısa zamanda 1mblik bağlantı kullanmak zorunda kalmanı diliyoruz :p :)

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Kriptograf yorumun için sağol, millet umarım yorumunu okuyup anlamıştır..

bacanak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
m1903 dedi ki:
bacanak dedi ki:
Sevincini kursağında bırakmak istemezdim ama bırakmak zorundayım maalesef.IDM siz downloada basar basmaz indirmeye başlıyor ama siz görmüyorsunuz siz daha onay penceresine bakıyor oluyorsunuz o arada.Yani bu aralığı ne kadar uzun tutarsanız ilk başlarda size çok daha yüksek hızlar göstermesi normal.

1.si o aralığı fazla tutmam çünkü indirmek istediğim şeyi tıkladıktan sonra direk indirmeye başla derim o olayın benim anlattığımla ilgisi olabileceğini asla zannetmiyorum.
2.si ben download esnasında devamlı 4-5 mb gördüm zaten.
3.sü üniversite interneti kullanıyoruz.Bırakın o kadar da olsun :)
4.sü ben senin sevincini kursağında tıkadım galiba özür dilerim :*

wondermaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşalar ben orbit kullanıyorum bağlantım 2048 sınırsız..
225 kb ile indiriyorum tabi bu dosyayı indiridiğim serverada bağlı ama demem oki o diğer programlar sistemden ramden çalıyorlar bir kısmı paralı bedava olanlarda casus yazılım içeriyor ben size ORBİT i tavsiye ederim. bu arada merak eden varsa deneyimli bir internet kullanıcısıyım iki günlük bilgiyle insnalara bişeyler anlatmaya çalışmıyorum...

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bende orbit kullanıyorum. Hem youtube videolarını indirebiliyor hemde raipdshare dosyalarına hızlandırma uygulayabiliyor.

bende tavsiye edeirm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...