İnternet Fiyatına Ücretsiz D-Smart Kampanyası ???

melihdeniz34-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba..

Ben D-Smart bünyesinde çalışıp bu internet + televizyon kampanyasının pazarlamasını yapıyorum. Bu başlık altında herkese kampanya hakkında gereken tüm bilgileri anlatıp, sizin sorucağınız soruları cevaplamaya çalışıcam. Bilindiği gibi Türkiye'de sınırsız internet fiyatları 2013 yılı zamlarıyla beraber minimum 63 TL ye verilmektedir. Bu yüzden D Smart piyasada bulunan bu kadar internet kampanyası arasında en gözdesidir. Alt tarafta görmüş olduğunuz fiyat listesi 2013 yılına ait güncel fiyatlardır;

hnpz1.jpg

Kampanya'da asıl detay şu; 4,6 veya 12 GB kotalı internet'i tercih eden müşteriler ücretsiz olarak GİRİŞ PAKET'inden faydalanır. Fakat kotalı internet dahilinde fiyat farkını kabul ederse paket yükseltme işlemi yapabilir. Sınırsız internet'i tercih eden müşteriler ücretsiz olarak MAXİ PAKET arşivinden faydalanır. Kampanya dahilinde hangi internet paketini alırsanız alın size hediye olarak D-Smart uydu alıcısı(Standart Cihaz), Akıllı Kumanda ve 4 Portlu Wireless sistemli modem gönderilir. Türksat yönüne bakan Çanak Anteniniz var ise ücretsiz şekilde kurulum sağlanır. Ekstra'dan cebinizden bir ücret çıkmayacaktır. Şimdi Alt Tarafta Giriş Paketi, Maxi Paket ve Full Paket'in kanal içeriklerini paylaşıyorum. Eğer bu kampanya ile ilgili daha detaylı görüşmek istersen 212 - 510 03 47 numaralı telefondan MELİH BEY ile görüşebilirmiyim derseniz yardımcı olabilirim. Saygılar

GİRİŞ PAKETİ
hnq34.jpg

MAXİ PAKET
hnq3x.png

FULL PAKET
hnq4d.jpg

Lhuki

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bugün benide aradılar D-smarttan aynı kampya için ilk başta şüphelendimde acaba başka dümen mi var D-smart internet falan ne alaka diye sonra araştırcaktım nette gezinirken unuttum şimdi konuyu görünce aklıma geldi insanın şüpheleri oluyo ttnet'ten yeni bi platforma geçme düşüncesinde acaba sürekli kopma olurmu bir arıza vs. olduğunda anında çözüm ve muhattab olabilecek birileri çıkar mı diye eğer kullananlar varsa fikirlerinide belirtirseler bizim için referans kaynağı olabilirler

berkaysavci

Super Сasual Dating - Genuine Ladies
Reaksiyon puanı
1
Biz bir keresinde yapacaktık bize kurulum aktivasyon ücretsiz dediler.Defalarca sorduk aktivasyon ve kurulum paralımı diye hyr dediler .Kabul ettik , geldiler kurdular internet aktivasyonu için 5 lira isteyince biz geri yolladık resmen sahtekarlık yapıp insanlardan para koparmaya çalışıyorlar yapmaya çalıştıkları çok kötü bir şey bence.MelihDeniz34 lafım sana diil yanlş anlama.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
valla bende dün d-smart bayisine gittim 16mb olmaması büyük eksiklik sırf satmak için 20mb var dediler.aynen dedim bak benim bulunduğum bölgede fiber yok.. hayır efendim fiber değil normal hat dedi emin misin dedim evet dedi. sonuç :) öyle birşey yok tabiki d-smart çalışanların çoğu daha neyin ne olduğunu bilmiyor elindeki kağıtta koskoca fiber yazısını görmüyor