Internet Explorer dosyasını WinRar yapma

Bu konuyu okuyanlar

asdfqwerty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Internet Explorer dosyasını nasıl WinRar dosyası yapabilirim?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Screenshot_1.png

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Yapamazsın, onu bir çalıştırabilere dönüştürüp en fazla öyle ikonunu değiştirebilirsin. Öyle .exe oluyor. Zaten ben böyle bir şeyin iyi şeyler için kullanabileceğinide düşünmüyorum.

asdfqwerty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yapamazsın, onu bir çalıştırabilere dönüştürüp en fazla öyle ikonunu değiştirebilirsin. Öyle .exe oluyor. Zaten ben böyle bir şeyin iyi şeyler için kullanabileceğinide düşünmüyorum.
Oyunuma yama yapmak için yani iyi bir şey için kullanacağım.Bu dosyalar zaten Rar dosyası olarak gözüküyor, bende de Winrar uygulaması var bu dosyaların Winrar logosu ile gözükmesi gerekmez mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resource Tuner yazılımı var, göz atabilirsin.
Bu dosyalar zaten Rar dosyası olarak gözüküyor, bende de Winrar uygulaması var bu dosyaların Winrar logosu ile gözükmesi gerekmez mi?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Oyunuma yama yapmak için yani iyi bir şey için kullanacağım.Bu dosyalar zaten Rar dosyası olarak gözüküyor, bende de Winrar uygulaması var bu dosyaların Winrar logosu ile gözükmesi gerekmez mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu dosyalar zaten Rar dosyası olarak gözüküyor, bende de Winrar uygulaması var bu dosyaların Winrar logosu ile gözükmesi gerekmez mi?
Eğer varsayılan tema seçili değilse seçmeyi deneyin, eğer zaten varsayılan tema seçili ise diğer temalara gözat seçeneğini seçip size uygun temayı bulun ve yükleyin.
Screenshot_2.png

Yine olmazsa WinRaR'ı kaldırıp tekrar yükleyin.

asdfqwerty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Eğer varsayılan tema seçili değilse seçmeyi deneyin, eğer zaten varsayılan tema seçili ise diğer temalara gözat seçeneğini seçip size uygun temayı bulun ve yükleyin.
Ekli dosyayı görüntüle 102338

Yine olmazsa WinRaR'ı kaldırıp tekrar yükleyin.
Sorunumu hallettim, teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştıdığın için.