Internet Explorer 10'a Metro Makyajı

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Opera VS İE 10.Sanki bir benzerlik var :))))

Opera1161.png

IE-10.jpg

aslanx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar
Internet Explorer 10'u deneyenler izlenimlerini anlatırlarsa, kullanmak isteyenlere yol göstermiş olurlar.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar
Internet Explorer 10'u deneyenler izlenimlerini anlatırlarsa, kullanmak isteyenlere yol göstermiş olurlar.

Desktop ve Metro arayüzünde Internet Explorer 10 kullanılmış.

Desktop 'taki klasik IE 9 ile aynı kullanımı, Metro arayüzündeki ise F11 tuşu ile kullandığımız full sceen özelliğinin aynısı tek farkı adres çubuğu altta yer alıyor, bazı sitelerde uyum sorunu var onuda Compatibility View şimdilik aşabiliyoruz.

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Opera VS İE 10.Sanki bir benzerlik var :))))

Opera1161.png

IE-10.jpg
Zaten MS'in işi sağdan soldan arak yapıp görmemiş insanlara teknoloji harikası diye ittirmek hiç LİNUX kullanmamış gereksizler kalkıp win. harika derse win.de
harika kazıklar eee kim neyi hakediyorsa o...

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Zaten MS'in işi sağdan soldan arak yapıp görmemiş insanlara teknoloji harikası diye ittirmek hiç LİNUX kullanmamış gereksizler kalkıp win. harika derse win.de
harika kazıklar eee kim neyi hakediyorsa o...
Windows u harika yapan sitemleri için verdikleri mükemmel teknik destek. Neredeyse a dan z ye her konuda yardımcı oluyorlar. Müşteri hizmetleride gerçekten işinin hakkını veriyor. Yani başarı sadece ben yaptım olduyla değil. çıkardığın ürününü çocuğun gibi yetiştirip büyütmenle, onu besleyip kollamanla oluyor. Nedense insanlar işin bu tarafını pek görmüyor.
Bakınız google ne zamandır işletim sistemi yapacak ama hala elle tutulur birşey yok. Google diyorum. 3-5 açık kaynak gönüllüsü linux yazarı değil.
Haaa şununda hakkını vereyim karşında MS gibi Apple gibi dev tekel firmalar var; ve sen özgür ruhlu girişken insanlar bunların karşısında alternatif olacak hatta bunların yerini alacak açık kaynaklı, çıkarsız şeyler yapıyorsun. İşte bu gerçekten takdire değer. Linux os lar olmasa onlara gönül verenler olmasa bugünkü teknolojik ilerleme olamazdı. Bunu kabul edelim. Ama diğer taraftan MS i yerden yere vurmak; sadece hak yemektir.