Internet Download Manager (IDM) Video bulunamadı sorunu yaratıyor

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
IDM eski sürümlerinde sorun yoktu gene yeni sürüme güncelledim internette izlemek istediğğim her videoyu indirmeye çalışıyor,indiremediği gibi birde online videolarda VİDEO BULUNAMADI sorunu yaratıyor.Bunu her seferinde ALT tuşuna basıp IDM'yi devre dışı bırakarak çözüyorum.

Bir de sürekli eklenti problemi çıkıyor google chrome nin eklentiler kısmında eskisi gibi gözükmüyor o yüzden onuda çözemiyorum.

Eskisi gibi online videoları izlerken IDM nin otomayik devreye girmeyip tercihe bırakmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

XTİMURX

Asistan
Reaksiyon puanı
1
IDM'yi açıp aşağıdaki adımı izlersen tarayıcılar için indirmeleri devre dışı bırakırsın.
İndirilenler > Seçenekler burdan sonra karşına tarayıcılarının listesi gelecek. Oradan işaretleri kaldırırsan sorun çözülür.
En azından ben öyle yapıyorum.
Sürüm 6.07

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Sorunu çözmek için ya idm yi güncelle ki güncel tarayıcılarla uyumlu olsun ya da idm yi devre dışı bırak.

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Sürekli güncelliyorum şeçenekler kısmından ''indirmeyi otomatik yakalama'' seçeneğini girdim halen şu ilişkilendirme hatasını alıyorum.Eklentiler kısmında eski sürümlerde IDM nin eklentisi gözüküyordu şimdi ise yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bende videoyu indirme yazısı çıkmıyor . bende url yi kopyalıyorum idmeye yapıştırıyorum hata verip videoyu bulmuyor böyle bir videoyok diyor