''Inter beni kovarsa, 1 haftaya iş bulurum''

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Inter'in sivri dilli teknik adamı Jose Mourinho yine çarpıcı açıklamalar yaptı. Ezeli rakipleri Juventus ve Milan'a göndermede bulunan Portekizli, Massimo Moratti'nin kendisini kovacağı iddialarına ise kendi has uslubüyle cevap verdi.
http://www.facebook.com/sharer.php?... iş bulurum'' - Futbol - Ajansspor.com&src=sp

moratti_mourinho.jpg

Nerazzurri Serie A 'da fırtına gibi eserken, en yakın takipçileri Milan'dan 7, Juve'den ise 8 puan önde durumunda! Son şampiyon gelecek hafta Juventus'la çok kritik bir maça çıkacak, dev maç öncesi Mourinho çarpıcı açıklamar yaptı ve siyah beyazlıları eleştirdi..

"Barcelona'ya yenilmek İtalyan futbolu için kötü mü? Evet, ama Bordeaux'a deplasmanda veya Zürih'e sahanızda yenilmek kadar kötü değil" diye konuşan 'Özel Biri' ezeli rakiplerinin Avrupa'daki durumuna göndermede bulundu.

Geçen hafta İtalyan basınında çıkan iddialarda, Inter'in Şampiyonlar Ligi'nden elenmesi durumunda, Moratti'nin Mourinho'yu kovacağı iddia ediliyordu.

Bu konuyla ilgili konuşan başarılı çalıştırıcı, "Benim hakkımda çıkan haberleri okudum, ama benim için problem değil. Inter beni kovarsa, bir haftaya yeni bir takımın başına geçerim" dedi.

http://www.ajansspor.com/futbol/italya/h/20091130/inter_beni_kovarsa_1_haftaya_is_bulurum.html?kf_4

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Sanki pastanede garson olacak da iş bulurum diyo :D:D:D

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aziz yıldırım gibiler cok alır hemen:D:D

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Bulur Doğrudur adam kaliteli Teknikdrektör Alıcısı çok olur :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bu adam müthiş ya. :D

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
bu adam türkiyeye gelirse bizim basını yatırır kaldırır tam türk basınına göre biri

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Türkiyeye Gelse Basın'ın Kötü Söz Edemeyeceği Tek Kişi Olur herhaLde :D