İntel HD graphics iptal etmek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Emirhan(23)

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelike sorunum şu 2 tane ekran kartına sahipim birisi intel hd graphics 3000 birisi gt 540 m bilgisayarım tek monitor olduğu halde şuan çift mönitor olarak gözüküyor ayarlardan biraz uğraştım ama baya sıkıntı çıkarttı bir çözümünüz varmı the long drive indirdim o oyunu 540m ile oynatmak istedim ama oyun açık gözüktüğü halde oynanmıyor baya sorun çıkartmaya başladı bu intel hd graphics çözümünü bilen varsa yardımcı olsun lütfen
Mesaj otomatik birleştirildi:

1613935082867.png

bunuda örnek olarak atayım

husenemre

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Kasanı açıp içinden istemediğin ekran kartını çıkar diğer ekran kartının sürücülerini kendin güncelle sıkıntı devam ederse temiz bir sıfırdan kurulum iş görür.
Bir de eğer Windows unuz orijinal değilse orijinal Windows kullanmanızı öneririm?

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Açacağınız oyuna sağ tıklayıp "grafik işlemci ile çalıştır" deyin.

Ben de aynı bileşenlere sahibim. ETS2'de "Grafik işlemci ile Çalıştır" dediğimde çalışmıştı.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
İntelin dahili grefik işlemcisini kullanmak için monitörünü anakartta bağlayıp görüntüyü işlemci üstünden alman gerekir.

Ekran kartını kullanmak içinde monitörden gelen kabloyu ekran kartına bağlarsan o aktif olur.

Sanki senin attığın fotodan anladığım sen tek monitörden çift ekran yapmışın nasıl yaptıysan :D

Emirhan(23)

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İntelin dahili grefik işlemcisini kullanmak için monitörünü anakartta bağlayıp görüntüyü işlemci üstünden alman gerekir.

Ekran kartını kullanmak içinde monitörden gelen kabloyu ekran kartına bağlarsan o aktif olur.

Sanki senin attığın fotodan anladığım sen tek monitörden çift ekran yapmışın nasıl yaptıysan :D
laptoplarda bu sorun varmış bro

Açacağınız oyuna sağ tıklayıp "grafik işlemci ile çalıştır" deyin.

Ben de aynı bileşenlere sahibim. ETS2'de "Grafik işlemci ile Çalıştır" dediğimde çalışmıştı.
dostum sağ tıkladım ama öyle bir seçenek bulamadım

Kasanı açıp içinden istemediğin ekran kartını çıkar diğer ekran kartının sürücülerini kendin güncelle sıkıntı devam ederse temiz bir sıfırdan kurulum iş görür.
Bir de eğer Windows unuz orijinal değilse orijinal Windows kullanmanızı öneririm?
laptop kullanıyorum bu arada orjinal windows