Intel corelen nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

Windows 10 normalde bu iş bilgisayarı oyunda hiç mi dayanmaz ben gta sanandreas ve minecraft yükledim çok kasıyordu sildim bir şey olmuşmudur ?
Olmaz bunlar oyun ama minecraft ta sodiım diye yama yükleyerek 50 40 fps de oynayabilirsin en son sürümleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmaz bunlar oyun ama minecraft ta sodiım diye yama yükleyerek 50 40 fps de oynayabilirsin en son sürümleri
https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/sodium internette kurulum aşamalardan videosu var.

Minecraft ve gta sanandres yüklemiştim çok kasıyordu sildim
Casper Nirvana C350
4.00GB RAM
Intel(r)Celeron(r)N4000C
Windows 10 uzaktan eğitim bilgisayarı
Bilgisayara veya harddiske zarar gelmişmidir?
Sorun olmaz onlar sadece program ve güvenilir programlar.

Sorun olmaz onlar sadece program ve güvenilir programlar.
Bende minecraft sodiım yaması kurarak kasma sorununu çözebilirsiniz diyorum.

cofox32

Asistan
Son düzenleme:

aliyasiny65

Profesör
O bilgisayar sana 1 yıl anca dayanır ve oyun fln anca tarayıcıdaki .io oyunlarını oynarsın gta fln hiç deneme bile

aliyasiny65

Profesör
Kardeşim ikide bir zarar gelmişmidir demene gerek yok zarar görmez pc zaten çok ısınırsa otomatik kapatır

Altı üstü bir oyun oynamışsın bilgisayar patlamayacakya :D

cofox32

Asistan
Kardeşim ikide bir zarar gelmişmidir demene gerek yok zarar görmez pc zaten çok ısınırsa otomatik kapatır

Altı üstü bir oyun oynamışsın bilgisayar patlamayacakya :D
Minecraft ta yüklemiştim o zaten tamamen kasıyordu sildim mauseyi bile oynatmakta zorluk çekiyordum

aliyasiny65

Profesör
O bilgisayar tam bir rezalet celeron işlemcili dandik pc onunla anca tarayıcı oyunları oynarsın minecraft fln hiç bir oyun kaldırmaz

aliyasiny65

Profesör
Rica ederim istersen gta 5 kur pcye bir zarar fln vermez tabiiki 1 saat donar ve kalırsın öyle ama zarar vermez

O bilgisayar ile tek yapabileceğin win 7 fln kurup minecraft(eski sürümler) gta vc fln oynayabilirsin aksi takdirde başka birşey yapamazsın

SDN Son Haberler

Son mesajlar