Bu konuyu okuyanlar

makarone10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pc hocasının bu ürünün reklamını yaptığını gördüm bende uzun bi araştırmadan sonra ürünü satın aldım.
Alalı daha 2 gün oldu.
Bilgisayarı alırken vatan bilgisayarda çalışan arkadaşlar ürünün tüm testlerinin yapıldığını söylemişti fakat ne biosu güncellenmişti ne windows kurulmuştu.
Tüm driverlarını bios güncellemelerini kendim tek tek yaptım.
Pc hocası 300 bin aboneli you tube kanalının yaptığı oyun testlerinde 65-70 derece arasında gezen ekran kartı benim yaptığım testlerle arasında 15 derece fark var !
30 dakka witcher 3 oynuyorum ekran kartı 80 dereceyi görüyor.5 dakka gta 5 oynuyorum ekran kartı yine 80 derece 5 dakka call of duty warzone oynuyorum gene 80 derece
Tüm fan ayarlarıda otomatik ayarlarda ve fan hızı 75-80-85 arası çalışıyor.
Alıcak arkadaşlar bunu bilerek ürünü satın alsın.
Ben kendimi kandırılmış hissediyorum ve bununla ilgili yapılan videodada hiç bir şekilde fan hızıyla ilgili bir şey söylenmemiş bende ortalama bir alıcı olarak otomatik
ayarlarda olduğunu düşünerek ürünü satın aldım.
Pc hocasına güvenerek ürün satın almayın.
Ha belki benim ekran kartımda bir sorun vardır bilemem ama fps donma kasma v.b gibi hiç bir sorun yaşamadım sadece ısınma sorunu var.
Alan arkadaşlarda msi after burner programını indirip sıcaklıklarını paylaşşınlar bilelim.

SirSinner

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Fan hızlarını arttır. Testi kesinlikle bu şekilde yapmışlardır

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Hocam ülkemizde maalesef güvenilir donanım kanalları bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az. Keşke forumlardan tavsiye alsaydınız almadan.

makarone10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ülkemizde maalesef güvenilir donanım kanalları bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az. Keşke forumlardan tavsiye alsaydınız almadan.
İnanın 1 aydır araştırma yapıyorum ürünü satanın vatan olduğunu gördüm ve diğer forumlarda ürün alınır mı diye açılan konularda hep olumlu yorumlar var diye ürünü satın aldım

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
İnanın 1 aydır araştırma yapıyorum ürünü satanın vatan olduğunu gördüm ve diğer forumlarda ürün alınır mı diye açılan konularda hep olumlu yorumlar var diye ürünü satın aldım
Linkini atabilir misiniz aldıgınız ürünün?

makarone10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Kasanın önünün şekilsizliğinden. 3 tane fan koymuşlar. Emiş mesh kısmı ,3 fanı besleyemeyecek kadar ,küçük bi alan.
Üste bi tane emme fanı koymayı denemekten başka çare yok gibi.

Son mesajlar