Yardım integrated kameram çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

İbrahim ilhan

Asistan
Reaksiyon puanı
59
arkadaşlarla eğlencesine omeglede takılıyorduk sonra bir anda omegle sayfayı yeniledi ve cihazlarınıza erişimi engellediniz dedi sonra kamera açmaya çalıştığımda discorddan hata veriyor windowsun kendi uygulamasından denediğimde simsiyah bir ekran çıkıyor internetteki bütün çözümleri denedim ama yinede olmadı

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
F tuşlarına bak hangisinde kamera simgesi varsa FN+F(kamera simgesi olan tuş) a bas

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,757
arkadaşlarla eğlencesine omeglede takılıyorduk sonra bir anda omegle sayfayı yeniledi ve cihazlarınıza erişimi engellediniz dedi sonra kamera açmaya çalıştığımda discorddan hata veriyor windowsun kendi uygulamasından denediğimde simsiyah bir ekran çıkıyor internetteki bütün çözümleri denedim ama yinede olmadı
Sanki bu sorunu bir başka kişi daha yaşamıştı. Omegle de yine.. :laughing:

İbrahim ilhan

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Sanki bu sorunu bir başka kişi daha yaşamıştı. Omegle de yine.. :laughing:
kusura bakma bu konuyu tekrar açtığım için ama kimse yazmamıştı ve bazen görüşmelerim olduğu için tekrar yazmak istedim istersen konuyu silebilirsin. Format attım yine olmadı herşeyi denedim yeni web cam alıcam ama yine aynısı olursa diye korkuyorum elimde başka webcam olsa deneyebilirim ama web cam yok elimde

Son mesajlar