İnstructables ile Pagerank 6 Backlink Kazanın

Gurudge

Üyecik
Backlink kategorisinin üstünde uzun zamandır durmuyordum ve bunun farkındaydım. Umarım bu kategoriyi unuttuğumu düşünmemişsinizdir :) . Herneyse bu gün İnstructables.com ‘dan bedava pagerank 6 backlink alacağız.
Öncelikle instructables.com websitemize girelim (yukarıdaki logoya tıklayarak hızlıca siteye erişebilirsiniz.) Ardından sitenin üst menüsünden “Sign Up” seçeneğine tıklıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi kayıt olacağız. Önümüze bizden bir plan seçmemizi isteyen bir sayfa geliyor. Burden “Free” seçeneğine tıklayarak ücretsiz planı seçiyoruz ve kayıt işlemine devam ediyoruz.
Karşımızdaki yukarıdaki görseldeki gibi bir ekran geliyor. İnstructables’a Facebook , Twitter , Google + , Autodesk veya mail adresimiz ile kayıt olabiliyoruz. Gerekli alanları doldurduktan sonra mailimize girip üyelik mailini onaylıyoruz.
Mailimizi onayladıktan sonra http://www.instructables.com/account/login adresinden belirlediğimiz kullanıcı adımız ve şifremizle giriş yapıyoruz. Üyeliğimizi tamamlayıp giriş yaptıktan sonra http://www.instructables.com/you adresine giriyoruz ve karşımıza çıkan sayfada “Settings” bölümüne giriyoruz. Burdan kullanıcı bilgilerimizi düzenleyebiliyor , avatarımızı değiştirebiliyor ve websitemizi ekleyebiliyoruz. Bizim için önemli olan websitemizi ekleyip bedava pagerank 6 backlink almak. Bu yüzden bu sayfada bulunan “Website Name” kısmına anahtar kelimemizi ve “Website URL” kısmına da website linkimizi ekliyoruz.
Bu sayede İnstructables.com’dan ücretsiz olarak pagerank 6 dofollow backlink sahibi oluyoruz. Backlinkinizi http://www.instructables.com/member/[kullanıcı adınız] adresinden kontrol edebilirsiniz. Benim İnstructables sayfamı ziyaret etmek isteyen arkadaşlar buraya tıklayabilirler.


Kaynak : İnstructables ile Pagerank 6 Backlink Kazanın (Daha fazla bedava backlink için sitedeki "Backlink" kategorisini ziyaret etmenizi öneririm :) )
 

Son mesajlar

Üst