Rehber İnstagram’ın Kapatılmasına Verilen Tepkiler!

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
819
Kirasını ödeyemeyince devlet ödeyecekse kapalı kalabilir. Halkın çektiklerinden haberiniz olduğunu sanmıyorum.
Bence senin ülkeden haberin halkı aştım yani 😁 ne kirası antikacı adam mezat yapıyor. Engellemeden önce katıldığım mezatında adam iki tane el boyama Fransız usta işçiliği antika 90 yıllık puro küllüğünü 10 bin liraya sattı bana ama yeni gibi gerçekten sence böyle satışlar yapan bir esnafın paraya ihtiyacı olur mu ? Adamın Altındaki araba 6 milyon TL

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Bence senin ülkeden haberin halkı aştım yani 😁 ne kirası antikacı adam mezat yapıyor. Engellemeden önce katıldığım mezatında adam iki tane el boyama Fransız usta işçiliği antika 90 yıllık puro küllüğünü 10 bin liraya sattı bana ama yeni gibi gerçekten sence böyle satışlar yapan bir esnafın paraya ihtiyacı olur mu ? Adamın Altındaki araba 6 milyon TL
Orda bir tek onlar yok. El işçiliğyle para kazananlarda var.

James Howlett

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,597
Artık umrumda değil açılmış mı kapanacak mı, bir senaryo yazılmış bizde onu oynuyoruz hepsi bu :)

Dünya bile umrumda değil artık

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Daha söylenenlere düzgünce cevap veremeyip gerçeklerden bahsetmen güldürüyor. Sana kendi gerçeklerinle mutluluklar.
Ben mi cevap vermiyorum sen mi? İdeolojine tersse kullanma dedim sustun kaldın. Elin Arabı için ben niye reels izleyemiyorum? Zaten haklı olduğum belli. Tek kızdığınız gerçek Hamas’a terör örgütü demem. Ve tekrar söylüyorum; Hamas bir terör örgütüdür!.

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,350
Ben mi cevap vermiyorum sen mi? İdeolojine tersse kullanma dedim sustun kaldın. Elin Arabı için ben niye reels izleyemiyorum? Zaten haklı olduğum belli. Tek kızdığınız gerçek Hamas’a terör örgütü demem. Ve tekrar söylüyorum; Hamas bir terör örgütüdür!.
Emin misin cevaplayamadığıma? Senin demenle terör örgütü mü oluyor ki kızalım :D. Biz sadece gülüyoruz sana.

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Emin misin cevaplayamadığıma? Senin demenle terör örgütü mü oluyor ki kızalım :D. Biz sadece gülüyoruz sana.
Mesajlar üst üste geldi diye görmemişim.

Bak arkadaş, Instagram, Haniye’nin paylaşımlarını kaldırdığı için yasaklanmadı mı? Instagram nerenin? Amerika’nın. Mark Zuckerberg hangi dine mensup? Yahudilik. E şimdi adamların Haniye paylaşımlarını kaldırması normal değil mi? Her ülkeye ayrı politika mı yapacak? O zaman Türkiye’de pkk ile alakalı bir paylaşım yaptığında yasaklansın. Pkk’yı terör örgütü olarak tanımayan bir ülkede yasaklanmasın. Öyle şey mi olur? Hamas benim dememle terör örgütü olmuyor ama medeni olan devletlerin hepsi Hamas’ı terör örgütü olarak görüyor. Haritaya baktığın zaman zaten Afrika, Asya, bir de Arap Yarımadası terör örgütü olarak kabul etmiyor. Elle yemek yiyen, yarasa yiyen, kadınları insan saymayan, ayakla yemek yoğuran ülkelerin fikirleri umrumda değil.

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,350
Her ülkeye ayrı politika mı yapacak? O zaman Türkiye’de pkk ile alakalı bir paylaşım yaptığında yasaklansın.
Yapacak tabii ki, sen bu işler nasıl oluyor zannediyorsun. Tekrar söylüyorum, öznel düşüncelerinle ilgilenmiyorum artık, boşuna paragraf paragraf yazma. Hiç bir bilgin yok, benim de vaktim yok. İnkar mesajların için alıntılama mesajlarımı.

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
819
Peki gel birde şuradan bakalım mı ?

Neden Elin ülkesi terör örgütü dedi diye; Benim ülkemin örgüt listesinde yer almayan Hamas burada aynı muameleyi görüyor.?

Yada benim ülkemin koyduğu kurallara sırf başka ülkeler gerekçe gösterilerek neden uyulmuyor ?

Hamas kendi ülkesini ve vatanını savunmaya çalışan bir teşkilattır.
Hamas bir terör örgütü değildir.!

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Peki gel birde şuradan bakalım mı ?

Neden Elin ülkesi terör örgütü dedi diye; Benim ülkemin örgüt listesinde yer almayan Hamas burada aynı muameleyi görüyor.?

Yada benim ülkemin koyduğu kurallara sırf başka ülkeler gerekçe gösterilerek neden uyulmuyor ?

Hamas kendi ülkesini ve vatanını savunmaya çalışan bir teşkilattır.
Hamas bir terör örgütü değildir.!

Listede birşey farkettiniz mi?

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
819
İyide bu liste senin saydığın o devletlerin ilgilendiriyor.

Bizi Türkiye Cumhuriyeti Devletini ilgilendirmiyor.Çünkü bizim devletimiz hamas’ı ve İzzettin El-Kassam tugayını terör örgütü olarak görmüyor.

Hani sen diyorsun ya instagramdan para kazanan esnaflar diye.İşte bizde İnstagram’a diyoruz ki bizim ülkemizden para kazanıyorsan diğer devletlerdeki gibi bizim kurallarımıza da uyacaksın diyoruz.

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
213
İyide bu liste senin saydığın o devletlerin ilgilendiriyor.

Bizi Türkiye Cumhuriyeti Devletini ilgilendirmiyor.Çünkü bizim devletimiz hamas’ı ve İzzettin El-Kassam tugayını terör örgütü olarak görmüyor.

Hani sen diyorsun ya instagramdan para kazanan esnaflar diye.İşte bizde İnstagram’a diyoruz ki bizim ülkemizden para kazanıyorsan diğer devletlerdeki gibi bizim kurallarımıza da uyacaksın diyoruz.
Listeden doğru anlamı çıkaramadınız. Tekrar bakmanızı tavsiye ederim. Şimdi bak, Instagram’ın Türkiye’nin olduğunu var say. Terör örgütleri ile alakalı paylaşımlar yasak. Ama atıyorum Amerika pkk’yı terör örgütü olarak görmüyor. Pkk ile alakalı paylaşımları kaldırmaz mısın?

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
819
Listeden doğru anlamı çıkaramadınız. Tekrar bakmanızı tavsiye ederim. Şimdi bak, Instagram’ın Türkiye’nin olduğunu var say. Terör örgütleri ile alakalı paylaşımlar yasak. Ama atıyorum Amerika pkk’yı terör örgütü olarak görmüyor. Pkk ile alakalı paylaşımları kaldırmaz mısın?
Bak güzel kardeşim sen bana yazmışında hiç o listeye bakmamışsın; Pkk ABD tarafında terör örgütü olarak görülüyor.
Verdiğin örnek bile iş bilmediğini gösteriyor 🤣

Hangi ülkenin olduğu farketmez burada faaliyet göstermiş olduğu ülkenin kuralların uymak zorunda yoksa faaliyet göstermeyecek bu kadar basit bir konuyu anlamamazlıktan gelmeyin !

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Bak güzel kardeşim sen bana yazmışında hiç o listeye bakmamışsın; Pkk ABD tarafında terör örgütü olarak görülüyor.
Verdiğin örnek bile iş bilmediğini gösteriyor 🤣

Hangi ülkenin olduğu farketmez burada faaliyet göstermiş olduğu ülkenin kuralların uymak zorunda yoksa faaliyet göstermeyecek bu kadar basit bir konuyu anlamamazlıktan gelmeyin !
“Atıyorum” dedim. Tekrar okuyun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstelik pkk’ye gemiler dolusu silah gönderen Amerika dememiş miydiniz?

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
819
“Atıyorum” dedim. Tekrar okuyun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstelik pkk’ye gemiler dolusu silah gönderen Amerika dememiş miydiniz?
Dedim doğru YPG diye yeni bir isim taktı yolluyor.

Irağa girdi savaş esnasında trenler ile giden silahlarım kayboldu dedi.Tendürek dağında çıktı o silahlar teröristlerin elinde…

Irak hükümetine yardım ediyoruz diye yıllarca sözde ırakta bulunan ABD askerilerine silah gönderdiler hepsi PKK’ya gitti.

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Dedim doğru YPG diye yeni bir isim taktı yolluyor.

Irağa girdi savaş esnasında trenler ile giden silahlarım kayboldu dedi.Tendürek dağında çıktı o silahlar teröristlerin elinde…

Irak hükümetine yardım ediyoruz diye yıllarca sözde ırakta bulunan ABD askerilerine silah gönderdiler hepsi PKK’ya gitti.
Haklısınız ama soruyu niçin sorduğumu unuttum.