İnstagramım Taklit nedeniyle donduruldu

rgokhanaksoyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba
İnstagramım taklit nedeniyle donduruldu 38-59-83 Formlarını doldurmak istiyorum ama işlem suanda gerceklestirilemiyor hatasını alıyorum.mail atmışlar kod ile birlikte foto çekildim attım.karsı mailde tekrar formu doldurun linki geldi,linkler doldurulamıyor yardımcı olacak biri varmı
mail adresim: rgokhanaksoy@gmail.com

Batuhan Sertol

Asistan
Reaksiyon puanı
489
Selamlar rgokhanaksoyy,

Hesabınız büyük ihtimalle birinin sizin profilini kopyalayarak sizden daha fazla takipçisi olduğundan dolayıda gücünü kullanarak şikayet ederek kapattırılmış. Bu işlem için help@instagram.com'a bir mail göndermeyi deneyiniz.

Göndermiş olduğunuz kimlik doğrulama karşısında size gelen linki nasıl dolduramıyorsunuz yani nelerin eksik olduğunu veya problemi detaylı yazarsanız yardımcı olabilirim. :)

rgokhanaksoyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar rgokhanaksoyy,

Hesabınız büyük ihtimalle birinin sizin profilini kopyalayarak sizden daha fazla takipçisi olduğundan dolayıda gücünü kullanarak şikayet ederek kapattırılmış. Bu işlem için help@instagram.com'a bir mail göndermeyi deneyiniz.

Göndermiş olduğunuz kimlik doğrulama karşısında size gelen linki nasıl dolduramıyorsunuz yani nelerin eksik olduğunu veya problemi detaylı yazarsanız yardımcı olabilirim. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

8E361FDE-B66F-42DF-9575-E676011AF753.png A15B5F72-772A-44D3-95E0-2EF85EBE8E34.png

Yanlış yaptığım birsey varsa lütfen uyarabilirmisiniz 15 gündür uğraşıyorum yapamıyorum

Son düzenleme:

Batuhan Sertol

Asistan
Reaksiyon puanı
489

Ekli dosyayı görüntüle 104713Ekli dosyayı görüntüle 104714

Yanlış yaptığım birsey varsa lütfen uyarabilirmisiniz 15 gündür uğraşıyorum yapamıyorum
Tekrardan Selamlar,

help@instagram.com üzerinden sorununuzu İngilizce bir şekilde yazıp bu adreste problem yaşadığınızı bildirirseniz ve durumu düzgünce izah ederseniz kesinlikle yardımcı olacaklardır. :relaxed:

Teşekkürler, İyi Forumlar

rgokhanaksoyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türkiye’den gönderilince dikkate alınmadığı söyleniyor vpn ile ABD Almanya veya başka bir ülke yapmalımıyım ? İkinci sorum ise maile cevap gelene kadar atmalıyımıyım çok mail beni bloklatır mı ?

Batuhan Sertol

Asistan
Reaksiyon puanı
489
Türkiye’den gönderilince dikkate alınmadığı söyleniyor vpn ile ABD Almanya veya başka bir ülke yapmalımıyım ? İkinci sorum ise maile cevap gelene kadar atmalıyımıyım çok mail beni bloklatır mı ?
Bence VPN vs. kullanmana gerek yok bu durum benimde başıma geldi, genelde taklitten kapanan hesaplar üst düzey medya yetkisi olmadan açılamaz denir ama destek ile görüşmek en mantıklısı olacaktır. Düzgün şekilde ilettiğiniz takdirde kesinlikle dönüş yapacaklardır.

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Açtığın zaman profil fotoğrafı koyma dostum veya düz renk bir şeyler falan koy.

rgokhanaksoyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence VPN vs. kullanmana gerek yok bu durum benimde başıma geldi, genelde taklitten kapanan hesaplar üst düzey medya yetkisi olmadan açılamaz denir ama destek ile görüşmek en mantıklısı olacaktır. Düzgün şekilde ilettiğiniz takdirde kesinlikle dönüş yapacaklardır.
Ozaman
o halde help@instagram.com adresine açıklayıcı şekilde mail atıyorum nüfus
help@instagram.com adresine açıklayıcı ve nüfus kagıdımı falan atıyorum.birsey daha sormuştum hergün birer defa olmak üzere cevap verene kadar mail atsam bloklanırmıyım

help@instagram.com aslında Kendi üzerime gelen fatura ve nüfus kagıdımı cumartesi günü şu şekilde iki kere mail atmışım ama hiç bir dönüş yapılmadı.ailemle fotoğraflarım profilimde ve heryerde silinmişti onlar olmasa gerçekten bu kadar uğraşmazdım ??‍♂️

Son düzenleyen moderatör:

İnstagramservices

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Instagram taklit nedeniyle kapanan hesaplar şuan için sadece yüksek ödemeli medya portalları ile açılabilir. 1 hafta öncesine kadar 59 formu çalışıyordu. Keşke o zaman deneseydiniz.