Instagram

Bu konuyu okuyanlar

Betulceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba. Instagram direk mesajlarda karşı taraftan gelen mesajı alıntılayip cevap veremiyorum. Telefonum Samsung S10 Plus ve yeni güncelledim. Ayrıca Instagram'ı da yeni güncelledim ama yapamadım, bilgisi olan var mı?

Bir de bu Instagram'da sesli ve görüntülü arama seçeneği var, henüz hiç kullanmadım. Arkadaşım oradan yapılan aramanın faturaya yansıdığını aranan numaraların ya da ig hesaplarının göründüğünü söyledi. Ama bana çok çok saçma geldi, çünkü aynı mantık WhatsApp'ta var ve ne faturaya yansıyor nede görünüyor çünkü zaten İnternet üzerinden yapılıyor aramalar. Bunun için de bir şey demek ister misiniz?

Son düzenleyen moderatör:

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Mesajı alıntılayamıyor oluşunuz Instagram'dan kaynaklı bir problem olabilir. Android tarafında problemler çok fazla, bir sonraki güncellemede tekrar kontrol edebilirsiniz. Ayrıca aramalarda faturaya yansıma gibi bir durum söz konusu değil.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
O alintilayamama sorununu bende yaşıyorum ara ara kesinlikle ınstagram kaynaklı uygulamayı donanım tuşundan kapat tekrar gir fln yapıyorum bazen ise yarıyor

llsbb1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Alıntı olayı iphonedede mevcut ara ara. Fatura olayı külliyen yalan.