Instagram Mavi Tik Alma

Bu konuyu okuyanlar

Murat'S

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
instgram mavi tik alırken kimliğim fotoğrafını istiyor ama ben 2006 lıyım bi sorun çıkartırmı hesabımı falan kapatmazlar demi ? eskiden biraz bot attırmıştım ancak fake gibi değiller pp leri falan var bir sorun olurmu acaba şu an 1.9k takipcim var ne gibi sorunlarla karşılaşırım

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
instgram mavi tik alırken kimliğim fotoğrafını istiyor ama ben 2006 lıyım bi sorun çıkartırmı hesabımı falan kapatmazlar demi ? eskiden biraz bot attırmıştım ancak fake gibi değiller pp leri falan var bir sorun olurmu acaba şu an 1.9k takipcim var ne gibi sorunlarla karşılaşırım
Eğer ünlü değilsen ki sanmıyorumda, 1.9K takipçili kimseye mavi tik vermezler. O fotoğrafı atarsan dolandırılırsın yapma etme. Sonra başın yanar.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Ben ünlülere veriyorlar diye biliyorum hem mavi tik alıp ne yapacaksın

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Ünlü olmak şart değil bazı yüksek takipçili hesaplarda alıyor ancak sizinki bot, takipçi gerçek olsada kurtarmıyor sayısı düşük çünkü, takipçi kurtarsa yaş kurtarmıyor yani alamazsınız almak için bazı yerler var kimliğinizi paranızı felan isterler sakın bulaşmayın onlara