İnstagram İphone 6

agaoglu34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar iphone 6 kullanıcısıyım ios son sürümü mevcuttur,

Uygulamayı orta tuşa basıp kapattığım halde daha sonra baktığımda daha evvelden instagram'da baktığım bir sayfayı görüyorum problem nedir acaba.

Teşekkür Ederim.

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353

Uygulamayı orta tuşa basıp kapattığım halde daha sonra baktığımda daha evvelden instagram'da baktığım bir sayfayı görüyorum problem nedir acaba.

Teşekkür Ederim.

Instagram uygulaması şu aralar biraz sıkıntılı telefondan kaynaklanmıyor, uygulamadan kaynaklanıyor :)

agaoglu34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam istagramın dün gece yeni güncelleştirmesi getirildi, mutlaka yükleyin.
Bana gelen bir güncelleme olmadı
--- Gönderi Güncellendi ---
IMG_7896.PNG
Son sürüm sanırım

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Ekli dosyayı görüntüle 16906
Son sürüm sanırım
hayır app store ye tıkla, sağ alt köşede güncellemeler yazar ona tıklayıp 15 saniye bekleyin bütün güncellemeler çıkacaktır, sonra gelen bütün güncellemeleri hepsinin bir anda değilldee tane tane güncelleyin.
Ekli dosyayı görüntüle 16906
Son sürüm sanırım
hocam orta tuşa çift tıklayıp sağdaki sekmelerin hepsini kapatmalısınız az onceki bahsettiğim üsteki güncellemeleri yapınız. yaptıktan sonra aç a basın uygulamayı açın.

agaoglu34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür Ederim ilginize fakat güncelleme bölümünde dediğiniz gibi yapıyorum malesef güncellemeniz var diye bir ileti görünmüyor.

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Teşekkür Ederim ilginize fakat güncelleme bölümünde dediğiniz gibi yapıyorum malesef güncellemeniz var diye bir ileti görünmüyor.
peki bahsettiğim orta tuşa çift tıklayıp geride bıraktığınız sekmeleri kapattınız mı ? kapattıktan sonra güncellemeye baktınız mı ? o_O

agaoglu34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen öyle yapıyorum ama malesef :(

agaoglu34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk olarak onu yaptım olmadı desteğiniz için teşekkür ederim...

Eren Kose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15

Teşekkür Ederim.
uygulamayı orta tuşa basıp kapattığım halde demişsin orta tuşa iki kere basıp son uygulamalardan silmen lazım bende iPhone kullanıcısıyım böyle sorunlarla karşılaşmıyorum eğer hala aynı ise .... diye bir uygulama var ön belleği silmeye yarıyor onu yükleyerek sorunu çözebilirsin uygulamaya internetten bakarsan bulusun forumda isim vermek yasak olailir diye söylemedim