Soru İnstagram hesabımı nasıl kurtarabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

poyrazly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba kendime ait İnstagram hesabımı kurtaramıyorum şifre ile giriş yapmaya çalıştığımda telefon numarası veya e-posta ile doğrulama istiyor ama telefon numarası kapandı e-posta ise silindi hesabımın şifresini ve kullanıcı adını biliyorum hesabı kurtarmak için hattı açtırmak istediğimde 140 TL ücret istiyorlar bu hesabı nasıl kurtarabilirim yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Reaksiyon puanı
1,768
Aklıma hesabını hackleyip başka bir e posta adresine geçmen dışında birşey gelmiyor ama onu da tavsiye etmem ne olur ne olmaz

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260
Şifreyle ilgili değil video linki i atmam sorun olabilir de ben bir video izlemiştim onda bir kod yapıştırarak e posta adresini değiştiriyordu ve kendi hesabımda denedim oldu
Bana özelden atar mısın bende de aynı sorun olmuştu hesap şifremi biliyorum ve giriş yaparken maile kod gönderiyor halbuki öyle bir mailim yok başharfi değişik

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Merhaba kendime ait İnstagram hesabımı kurtaramıyorum şifre ile giriş yapmaya çalıştığımda telefon numarası veya e-posta ile doğrulama istiyor ama telefon numarası kapandı e-posta ise silindi hesabımın şifresini ve kullanıcı adını biliyorum hesabı kurtarmak için hattı açtırmak istediğimde 140 TL ücret istiyorlar bu hesabı nasıl kurtarabilirim yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
E-posta silindi mi ? Pek olmaz gibi..