İnstagram hesabım kendiliğinden beğeni atıyor

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet ali_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnstagram hesabım kendiliğinden beğeni atıyor.
Takipçi artırma sitesine girdikten sonra oldu. Şifremi değiştirdim ve iki faktörlü kimlik doğrulamsını açtım ama işe yaramdı ne yapabilirim. Sadece beğeni atıyor.

KuboFu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
profil/ayarlar/güvenlik/giriş hareketleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada sizden hariç biri giriş hareketi yapmış mı ??
yapmış ise oradaki kişinin yanındaki 3 nokta ya tıklayın ve çıkış yapa tıklayın .

KuboFu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Kullanıcı adını ve şifreni bir defa daha değiştir ve instagrama izin verdiğin uygulamaları kapat
hiç birilerini takip ediyor mu?

smumcu59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
KuboFu arkadaşımın dediği gibi yapmalısın kullanıcı adını değiştirmesen bile şifreni değiştir düzgün bir şifre olsun en az 1 büyük harf küçük harf sayı eğer istersen bir sembol "@" gibi bunları yap bir tekrar gözlemle

Mehmet ali_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
KuboFu arkadaşımın dediği gibi yapmalısın kullanıcı adını değiştirmesen bile şifreni değiştir düzgün bir şifre olsun en az 1 büyük harf küçük harf sayı eğer istersen bir sembol "@" gibi bunları yap bir tekrar gözlemle
Şifrede sayı ve harf var ve 4-5 kere değiştirdim. Şimdi isimi de değiştirdim değiştirdikten sonra olmadı ama bir kaç gün daha beklicem öyle bakacam

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
O hile sitesine girdiysen kurtuluşu yok dostum :)

yeni hesap aç derim sana

Mehmet ali_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayardan bağlanıp giriş yaptığın uygulamalardan çıkış yapman gerek
Yine anlamadım ama instagramla hiçbir yere bağlı değilim çıktım hepsinden hiçbir yerle bağlantısı yok ama yine de beğeniyor

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Yine anlamadım ama instagramla hiçbir yere bağlı değilim çıktım hepsinden hiçbir yerle bağlantısı yok ama yine de beğeniyor
Sadece beğeniyor mu yoksa gönderide kaydediyormu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnstagram hesabım kendiliğinden beğeni atıyor.
Takipçi artırma sitesine girdikten sonra oldu. Şifremi değiştirdim ve iki faktörlü kimlik doğrulamsını açtım ama işe yaramdı ne yapabilirim. Sadece beğeni atıyor.
Bu tür takipçi arttırma sitelerine girerken fake hesapla girip kendi hesabınıza atmanız lazım aksi taktirde bu tür sorunlarla karşılaşabilirsiniz.