İnstagram hesabı ile ilgili bir sorum var

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Arkadaşlar ben gmail hesabımla hesap açmıştım daha sonra e posta değişip icloud a geçirdim sonrada hesabımı kapadım, şimdi ne gmail nede icloud ile hesap açamıyorum hesap açmayı denediğimde bu e posta ile kayıtlı başka hesap var diyor, diyorum bari olanı aktif edeyim bu seferde böyle bir hesap yok diyor, bunu nasıl çözerim.

Reaksiyon puanı
1,056
Arkadaşlar ben gmail hesabımla hesap açmıştım daha sonra e posta değişip icloud a geçirdim sonrada hesabımı kapadım, şimdi ne gmail nede icloud ile hesap açamıyorum hesap açmayı denediğimde bu e posta ile kayıtlı başka hesap var diyor, diyorum bari olanı aktif edeyim bu seferde böyle bir hesap yok diyor, bunu nasıl çözerim.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Tam anlayamadım biraz daha açık olurmusunuz

6 ay önce bir instagram hesabı açtım gmail hesabım ile, kullanıyordum bundan 3 ay öncede, ayarlardan mail değiştirip icloud hesabıma geçirdim instagram hesabımı, bir süre önce hesabımıda kapamak istedim kapattım.

bugün tekrar açmak istedim ama hesap açamıyorum, ne gmail hesabım ile nede icloud hesabım ile, yeni hesap aç diyorum mail girince bu e posta ile kayıtlı başka hesap var diyor, tamam diyorum madem hesap var bu sefer şifremi giriyorum bu seferde böyle bir hesap yok diyor, şifre hatırlayada bastım ama böyle bir e posta kayıtlı değil diyor.

biraz karışık hocam

Ekli dosyayı görüntüle 137329
Ekli dosyayı görüntüle 137331

Reaksiyon puanı
1,056
6 ay önce bir instagram hesabı açtım gmail hesabım ile, kullanıyordum bundan 3 ay öncede, ayarlardan mail değiştirip icloud hesabıma geçirdim instagram hesabımı, bir süre önce hesabımıda kapamak istedim kapattım.

bugün tekrar açmak istedim ama hesap açamıyorum, ne gmail hesabım ile nede icloud hesabım ile, yeni hesap aç diyorum mail girince bu e posta ile kayıtlı başka hesap var diyor, tamam diyorum madem hesap var bu sefer şifremi giriyorum bu seferde böyle bir hesap yok diyor, şifre hatırlayada bastım ama böyle bir e posta kayıtlı değil diyor.

biraz karışık hocam

Ekli dosyayı görüntüle 137329
Ekli dosyayı görüntüle 137331
1612126439047~2.jpg

Durum böyle galiba yapacak birşey yok :(

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Böyle olmaması gerekirdi en son İnstagram güncellemesi gelmişti ve siz de 6 ay öncesinden bahsediyorsunuz. Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi hiç düşündünüz mü veya yaptınız mı ?.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Son düzenleme:

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Çözülür aslında benim bir arkadaşım ona bi danışayım ama yarın cevap verir şimdi uyuyordur kesin? umarım hesabını düzeltiriz ?.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Telefon numaramla açtım kayıt oldum şuan ne gmail ne icloud mail kabul etmiyor :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çözülür aslında benim bir arkadaşım ona bi danışayım ama yarın cevap verir şimdi uyuyordur kesin? umarım hesabını düzeltiriz ?.
Sağol teşekkür ederim :) kayıt oldum icloud girişi yapmak istiyorum olursa iyi olur ?