İnstagram bu hesabı spamlar mısınız?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar bu Login • Instagram isimli hesapta Allah'a, Peygamberlere, Şehitlerimize, Askerlerimize, Atatürk'e, Recep Tayyip Erdoğan'a, Meral Akşener'e, Kemal Kılıçtaroğlu'a, Süleyman Soylu'ya ve birkaç siyasetçimize küfür, hakaret ediliyor. Bu hesabı ben Ayyıldız Tim'in instagram hesabındaki bir yorumda gördüm. Sizden istediğim tek şey hesabı spamlamanız. Hesap 1 gün önce açılmış ve şehitlerimizle, askerlerimizle, Allaha ve Peygamberlere, siyasetçilerimize ve Atatürk'e hakaret ve küfür etmesi büyük bir sorun. Umarım bunu yapan yakalanır. Yakalarlarsa muhtemelen 15-20 sene ceza yiyeceğini düşünüyorum. Lütfen o hesabı spam atar mısınız?

Link: Login • Instagram

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
spam atmam ama spam atmamam bunları savunduğun anlamına gelmez bide 15 20 ceza yiyeceğni sanmıyorum bunu gerçekte fiziki olarak yapanlar serbest bile bırakıyolar

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Az kişinin spamlamasıyla hesap kolay kolay kapanmaz. Yaptıkları karamizah ve bu instagramda yasak değil. Bu yüzdende en az 1000-2000 kişi bildirmeli ancak öyle kapanır. (Onları savunmuyorum)

Reaksiyon puanı
11
Az kişinin spamlamasıyla hesap kolay kolay kapanmaz. Yaptıkları karamizah ve bu instagramda yasak değil. Bu yüzdende en az 1000-2000 kişi bildirmeli ancak öyle kapanır. (Onları savunmuyorum)
Kara mizah diyorsunuzda Allah'a Peygambere sövmek nasıl mizah olarak kabul edilebilir?

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Kara mizah diyorsunuzda Allah'a Peygambere sövmek nasıl mizah olarak kabul edilebilir?
Kara mizahın manası rahatsız edici düzeyde veya hassas konularda mizah. Ben demiyorum bu tip paylaşımlar kara mizah olarak geçmekte
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten hesap yüksek ihtimalle reportlardan değil egm tarafından kapatılır.

• Beğen
Reactions: 023