Instagram bildirim sorunu

Bu konuyu okuyanlar

gunesenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPhone 11 aldım. Kesinlikle instagramdan bildirim alamıyorum. Ayar sıfırlama, ayarlardan bildirimleri açma ve silip tekrar yüklemeyi denedim ama sonuç olumsuz. Yardımcı olursanız sevinirim.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
@Umut Çelik @Görkem Say
İOS'e hakim olsam yardımcı olmaya çalışırdım ancak elimden bir şey gelmiyor. Uygulama/bildirim ayarlarını kontrol edin. iPhone 11 kullanan arkadaşları etiketliyorum.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
iPhone 11 aldım. Kesinlikle instagramdan bildirim alamıyorum. Ayar sıfırlama, ayarlardan bildirimleri açma ve silip tekrar yüklemeyi denedim ama sonuç olumsuz. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bildirimleri aktif et,bide arka planda uygulama yenileme kısmında Instagram açık olsun.Bunları bir uygula derim.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
iPhone'yi gerçekten çok seviyorum ama bu tür hatalar çok sıkıcı.. Bu konu daha önce de açılmıştı bazı iphonelerde var bu hata :)

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
IPhone 7'de bir arkadaşımda bu sorun vardı. Formatla düzelmişti. (Format atın demiyorum, yüksek ihtimalle başka yolu vardır.)

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
Mesela hangi iPhone'da var???
Bildirimlerin açık olduğundan emin olun.
iPhone serisi gayet güzel aslında ama daha önce de bu tür konular açılmıştı sanırım son güncellemesi biraz sorun çıkmasına sebebiyet verdiğinin düşüncesindeyim..

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
iPhone serisi gayet güzel aslında ama daha önce de bu tür konular açılmıştı sanırım son güncellemesi biraz sorun çıkmasına sebebiyet verdiğinin düşüncesindeyim..
Instagram bildirim sorunu görmedim daha önce.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arka planda uygulama yenile seçeneğini kapatmış olabilirsin.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
Şunları deneyin :
-Arka planda uygulama yenile seçeneğini aktifleştirin.
-Bildirimlerin açık olduğundan emin olun.

Payidar12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Ben Android kullanıcısıyım bende yaşamıştım kanka ya çok geç geliyor ya da gelmiyor tamamen instagramla alakalı bi durum