Instagram bildirim sorunu

gunesenes

Öğrenci
9 Nisan 2020
2
1
3
26
iPhone 11 aldım. Kesinlikle instagramdan bildirim alamıyorum. Ayar sıfırlama, ayarlardan bildirimleri açma ve silip tekrar yüklemeyi denedim ama sonuç olumsuz. Yardımcı olursanız sevinirim.

alpotter

Müdavim
Müdavim
9 Nisan 2020
4,051
4,115
293
@Umut Çelik @Görkem Say
İOS'e hakim olsam yardımcı olmaya çalışırdım ancak elimden bir şey gelmiyor. Uygulama/bildirim ayarlarını kontrol edin. iPhone 11 kullanan arkadaşları etiketliyorum.

Erenist2020

Müdavim
Müdavim
17 Şubat 2020
8,949
7,299
293
40
iPhone 11 aldım. Kesinlikle instagramdan bildirim alamıyorum. Ayar sıfırlama, ayarlardan bildirimleri açma ve silip tekrar yüklemeyi denedim ama sonuç olumsuz. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bildirimleri aktif et,bide arka planda uygulama yenileme kısmında Instagram açık olsun.Bunları bir uygula derim.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
21 Temmuz 2020
677
558
93
iPhone'yi gerçekten çok seviyorum ama bu tür hatalar çok sıkıcı.. Bu konu daha önce de açılmıştı bazı iphonelerde var bu hata :)

Overclocked

Müdavim
Müdavim
2 Kasım 2020
3,748
4,575
293
IPhone 7'de bir arkadaşımda bu sorun vardı. Formatla düzelmişti. (Format atın demiyorum, yüksek ihtimalle başka yolu vardır.)

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arka planda uygulama yenile seçeneğini kapatmış olabilirsin.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
21 Temmuz 2020
677
558
93
Şunları deneyin :
-Arka planda uygulama yenile seçeneğini aktifleştirin.
-Bildirimlerin açık olduğundan emin olun.

Payidar12

Öğrenci
25 Kasım 2020
29
16
3
19
Ben Android kullanıcısıyım bende yaşamıştım kanka ya çok geç geliyor ya da gelmiyor tamamen instagramla alakalı bi durum