İnsider Preview sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
insider preview programına 1 ay once katıldım bütün herşey çok güzeldi ta ki bu güncellemeyi kurana kadar (Windows 10 Insider Preview 18252.1000 rs_prerelease)
bu güncellemeyi kurduktan sonra lole gireyim dedim bi girdim bütün yazılar ters bu guncelleme yapmış olablirmi yaptıysa bu guncellmeyi nasıl kaldırım ?
NOT:bu hatayı alınca tam onarım başlattım lolde sorun düzelmedi başka bir programdada gördüm kadarıyla yok bu sorun Ekran Alıntısı.PNG

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Sadece sorun LOL'de varsa ve de bu durum çok sorun teşkil etmiyorsa, konuyla ilgili olarak Microsoft'a geri bildirim göndererek mevcut yapıyı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir dönem kısa da olsa ben de Windows Insider Programına katılmıştım. Ayarlarda bir değişme oldu mu bilmiyorum.
Güncelleme ve güvenlik
Kurtarma
Önceki bir yapıya geri dön
gibi bir seçenek vardı benim kullandığım zamanlarda.
Bir bakın.

Olmazsa,
Programlar ve Özellikler
Yüklü güncelleştirmeler
Yükleme tarihine göre sırala
dediğinizde son güncelleştirme görünüyorsa kaldırmayı deneyin.

Ya da en sağlıklısı
ilgili güncelleştirme öncesinde oluşturulu bir sistem geri yükleme noktası varsa, şurada anlatıldığı gibi yapın ve bir önceki yapıya dönün.

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Sadece sorun LOL'de varsa ve de bu durum çok sorun teşkil etmiyorsa, konuyla ilgili olarak Microsoft'a geri bildirim göndererek mevcut yapıyı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir dönem kısa da olsa ben de Windows Insider Programına katılmıştım. Ayarlarda bir değişme oldu mu bilmiyorum.
Güncelleme ve güvenlik
Kurtarma
Önceki bir yapıya geri dön
gibi bir seçenek vardı benim kullandığım zamanlarda.
Bir bakın.

Olmazsa,
Programlar ve Özellikler
Yüklü güncelleştirmeler
Yükleme tarihine göre sırala
dediğinizde son güncelleştirme görünüyorsa kaldırmayı deneyin.

Ya da en sağlıklısı
ilgili güncelleştirme öncesinde oluşturulu bir sistem geri yükleme noktası varsa, şurada anlatıldığı gibi yapın ve bir önceki yapıya dönün.
kurtarma kısmında önceki yapıya geri dön seçeneği nereye geri götürecek ve veri kaybedermiyim

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
kurtarma kısmında önceki yapıya geri dön seçeneği nereye geri götürecek ve veri kaybedermiyim
Bir önceki muhtemelen şu: 10.0.18251.1000 (27 Eylül'de çıkmış.)
Sorun çıkartacağını sanmıyorum, veri kaybı olmaması lazım ancak bunun garantisini ben veremem, çünkü geliştiricisi değilim. :)

Son mesajlar