İnsanlara sınırsız istek göndermek istiyorum ben sapıkmıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Evet itiraf ediyorum interneti kullanmak amacım sesimin daha çok insana ulaşmasını sağlamak ve insanlarla paylaşım yapmak ve ben şunu düşünüyorum daha fazla insana ulaşmak için takipçi kasmak zorundayım peki takipçi kasmak insanları rahatsız etmek demekmidir bir nevi küfür yok sarkıntılık yok dm den mesaj yazmak yok peki karşı tarafı rahatsız etmeden sadece istek atmak ne anlama gelir

peki siz sosyal medyayı ne amaç için kullanıyorsunuz bana göre sadece sesinizi karşı tarafa ulaştırmak anlamına gelir bunun için takipçi kasmak mecburiyetindesiniz yani benim için amaç şudur sesim karşı tarafa ulaşmıyorsa hiç bir paylaşımın anlamı yoktur

Peki benim paylaşımlarımı okuyormusunuz ve ne düşünüyorsunuz

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Evet itiraf ediyorum interneti kullanmak amacım sesimin daha çok insana ulaşmasını sağlamak ve insanlarla paylaşım yapmak ve ben şunu düşünüyorum daha fazla insana ulaşmak için takipçi kasmak zorundayım peki takipçi kasmak insanları rahatsız etmek demekmidir bir nevi küfür yok sarkıntılık yok dm den mesaj yazmak yok peki karşı tarafı rahatsız etmeden sadece istek atmak ne anlama gelir
Sorun olmaz bence. İstek gönderiyorsunuz sonuçta geri-takip yapmaları için. Hem onlar bedava takipçi kazanmış oluyorlar.

peki siz sosyal medyayı ne amaç için kullanıyorsunuz bana göre sadece sesinizi karşı tarafa ulaştırmak anlamına gelir bunun için takipçi kasmak mecburiyetindesiniz yani benim için amaç şudur sesim karşı tarafa ulaşmıyorsa hiç bir paylaşımın anlamı yoktur
Ben ne oluyor ne bitiyor haberim olsun diye kullanıyorum.

Evet buradaki konularınızın çoğunu okudum. Gayet güzel, yararlı bilgiler paylaşıyorsunuz.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Okuyorum, güzel şeyler paylaşıyorsun.
Benim kullanma amacım; sanat, oyun ve yazılım alanlarında kendimi geliştirmek.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203

Sosyal medyayı arkadaşlarım ne yapıyor ediyor diye ve birazda kafa dağıtmak için kullanıyorum.(sadece instagram)
Benim için bir problem olmaz karşı taraf beni rahatsız etmediği sürece.
İlgimi çeken konularınızı okumaya çalışıyorum.Gördüğüm kadarıyla gündem konuları atıyorsunuz ve geneldede tutulan konular oluyor.Böyle devam,başarılar!

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Şu anlık arkadaşlarımla konuşmak ve güncel olayları takip etmek için kullanıyorum. Yakın gelecekte, fikirlerimi insanlara ulaştırmak amacıyla kullanacağım.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
İstersen Profilimi iyi fiyattan bırakabilirim abi. ? Hayatı akışına bırak. İsterse okusunlar okumasınlar kendini üzme. Eğlenmeye çalış.

Edit - Şaka şaka ne profil satışı? Olünce Profilimi kökten silmek için istekte bulunucam yönetimden. Duyun aklınızda kalsın moderatör kardeşlerim :D

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Sosyal medya kullanmıyorum insanların beni önrmsemesine gerek yok zaten özelim isteyen dinler zaten