İnsan Derisinden Çanta, Elbise vs.!!

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Yuh be!

Diyecek başka bir kelime bulamadım.YUH!

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
yuh artık ohaa daha başka şeylerde derdimde ban yemek elde değil yuuhhh

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Bu nasıl bir medeniyet, bu nasıl bir çanta?

Yamyam yapmaz bunların yaptığını. Şaşırmış bunlar...

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Bakarken iğrendim.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
İnsanlık nereye gidiyor acaba Sırada modern Yamyamlık var...

Allah sonumuzu hayır etsin.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Yok artık ama ya.:blink: Çin'liler için normal bir durum olurdu sanırım ama Fransız'lardan bu denli bir öküzlüğü beklemezdim açıkçası.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Ne var be bunda?

Toprak olacağına çanta olsun, toprak olunca da yemeğimize girmiyor mu? Yamyam olmaktan iyidir. :D

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
dunyada manyaklar cogalmaya basladı..

@jeaquares :gıbı olanlar ıcın foruma +18 sınırlaması getırılsın...

cocukca yorumlara yer verılmesın :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
İğrenç.

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Şimdi buna da moda derler sanat derler, Allah akıl fikir versin

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Önüne gelen insanı kes ye o zaman nasıl ölecek demi? hey allahım ya mantığa bak :hammer:

Yamyam olmaktan iyidir dedim. Yamyam olalım demedim. :)

Hoş, insanların düşüncelerine saygı göstermedikçe yamyam mantığından da asla kurtulamazsınız. En azından yamyamlar kadar medeni olamazsınız.

Haberde size göre garip gelen şeyler, ölen sevdiklerinden ayrılmak istemeyen ateistlere çok normal gelebilir. Sevdikleri kişiyi maddi olarak sevenler ise (ki İslam alimi (!) kişiler şöyle der: "Sadece Allah'a duyulan sevgi manevidir. Bir sevgiliye aslında maddi olarak aşıksındır, asıl aşk sadece Allah'a olabilir.") bu yola başvurmaktan gocunmazlar. İşe birazcık başka yönlerden bakın. Size iğrenç geliyor ama dünyanın dörtte biri sıçan, köpek, yılan yiyor. Sizin yemiyor olmanız veya bunun size göre iğrenç olması durumu değiştiriyor mu?

Yine habere dönmek gerekirse, bunu yapan zihniyetlere göre sevdiklerini gömmeleri saçma olabilir. Onların toprak olmalarından, acı çekeceklerinden, dahası yalnız kalmalarından korkuyor olabilirler. (Bkz: Diğer dünyaya aslında herkesten çok inanan ve ondan korkan salak ateist gerçekleri) Kabullenmemek insanın doğasında vardır. Sevdiği biri ölünce onun derisinden yaptıracağı bir elbise insana kabullenmeme yolunda yardımcı olabilir. Bu bahsettiğim yine size göre saçma ve İslamiyet'e göre yanlış olabilir ama bu dünyada bilmeniz gereken bir şey var millet; burada sadece biz yaşamıyoruz. ;)

İnanmıyor olmanız, başkalarının inandığı gerçeğini ortadan kaldırmıyor. Gerçeklerle yaşamaya başlarsanız daha hoş görülü bir dünyada yaşarız sayenizde. Aynı şey gerizekalı ateistler için de geçerli. (Ateistler diye genellemek istemezdim ama ateistlerin kesin bir şekilde Allah'ı inkâr etmeleri, işin ucunu ölülerin gömülmesi olayına da getirdiği ve bunu da inkâr ettikleri anlamına geldiği için genelledim. Gerizekalı derken de ateistlere genel olarak gerizekalı demedim, gerizekalı olan ateistlere seslendim. Gerizekalı olan deistlere ve yasal dinlere inanan ama gerizekalı olanlara da duyurulur.)

Dipnot: Gerizekalı kavramı, hoşgörüsüz aptal anlamında kullanılmıştır. Bu gibi kişilerden çok hoşlandığım için özellikle hakaret ettim. Kimse üstüne alınmasın. Özellikle yorumunu alıntıladığım arkadaş. Sakın ha!

Dipnot-2: Yine de belirteyim: "Yarası olan gocunur."