İninal kazığı nedir ? nasıl yenir ?

Bu konuyu okuyanlar

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
ininalden kazık yedim; ama önce olayı anlatayaım. Biriktirdiğim parayla 23 Euroluk bir oyun aldım(yaklaşık 160tl) ve ininal'e baktığımda 200tl çekilmiş. Tahmin edin ne oldu; ininalın aldığı komisyonlar yüzünden neredeyse kartta para kalmadı. siz siz olun ininal ile steam dışında yurtdışından oyun almayın

Reaksiyon puanı
91
Bende önceden innial kullanıyorum sizin yasadiginiz sorunu hiç yaşamadım kartımı iptal ettirdim etme sebebim çogu şeyde para almasiydi şuan kullandığım kart papara sizede onu tavsiye ederim bu arada geçmiş olsun

Bruh Moment

Asistan
Reaksiyon puanı
275
ininalden kazık yedim; ama önce olayı anlatayaım. Biriktirdiğim parayla 23 Euroluk bir oyun aldım(yaklaşık 160tl) ve ininal'e baktığımda 200tl çekilmiş. Tahmin edin ne oldu; ininalın aldığı komisyonlar yüzünden neredeyse kartta para kalmadı. siz siz olun ininal ile steam dışında yurtdışından oyun almayın.
Komisyon alınacağı zaman size haber veriyor. Dikkatsizliğinden dolayı 40 lirandan olmuşsun, bunda ne var ki?

-2 TL

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
yurtdışı alışverişlerinde ziraat banka kartımı kullanıyorum o anki kura göre çekiyor, geçmiş olsun enpara ya da papara öneririm

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
Komisyon alınacağı zaman size haber veriyor. Dikkatsizliğinden dolayı 40 lirandan olmuşsun, bunda ne var ki?

-2 TL
ben komisyon alacağını bilmyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

yurtdışı alışverişlerinde ziraat banka kartımı kullanıyorum o anki kura göre çekiyor, geçmiş olsun enpara ya da papara öneririm
papara'da iban yok. bana iban lazım

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
ininalden kazık yedim; ama önce olayı anlatayaım. Biriktirdiğim parayla 23 Euroluk bir oyun aldım(yaklaşık 160tl) ve ininal'e baktığımda 200tl çekilmiş. Tahmin edin ne oldu; ininalın aldığı komisyonlar yüzünden neredeyse kartta para kalmadı. siz siz olun ininal ile steam dışında yurtdışından oyun almayın
İninal her ay -2 tl çekiyor o kadar parayı ininalin çekmesi için kartda yıllardır durması gerek paranın.

EmirhanEkinci

Doçent
Reaksiyon puanı
311
İninal her ay -2 tl çekiyor o kadar parayı ininalin çekmesi için kartda yıllardır durması gerek paranın.
bencede innal para yatırırken 2 tlye yakın para çekiyor her ay para çekiyor ben paparaya geçmeni önererim bi bak istersen aylık ödeme yok eğer karta 100 tl yatırırdan 1 tl çekiyo ve cashbak gibi ayrılıcaklarıda var internette araştır
Mesaj otomatik birleştirildi:

bencede innal para yatırırken 2 tlye yakın para çekiyor her ay para çekiyor ben paparaya geçmeni önererim bi bak istersen aylık ödeme yok eğer karta 100 tl yatırırdan 1 tl çekiyo ve cashbak gibi ayrılıcaklarıda var internette araştır
ben şuan papara kulanıyorum

Son mesajlar