ininal kartıma nasıl yükleme yaparım

Bu konuyu okuyanlar

SBYT

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Merabalar ben ininal kartıma yükleme yapmak istiyorum. Ben ininal kart almadım direk telefondan hesap açtım, o hesabın numarasını alıp şoka gittiğimde kart numarasını ve nakit parayı vericem onlar da yüklicek dieğil mi?

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Merabalar ben ininal kartıma yükleme yapmak istiyorum. Ben ininal kart almadım direk telefondan hesap açtım, o hesabın numarasını alıp şoka gittiğimde kart numarasını ve nakit parayı vericem onlar da yüklicek dieğil mi?
Evet öyle olacak da madem Şok'a gidiyorsun, kartını alsana. 5TL ye alıyorsun ama geri iade ediliyor referans koduyla kayıt olduysan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ben İninal önermem, Papara Kart iste. İninal her ay 2TL kesiyor. Param eridi bu yüzden, ben de iptal ettim.

SBYT

Asistan
Reaksiyon puanı
39
paparayı nerden alıcam yine mi şok
?

SBYT

Asistan
Reaksiyon puanı
39
annemlerden gizli yapıom kargo filan olmaz :d

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
annemlerden gizli yapıom kargo filan olmaz :d
Gizlemene gerek yok, zaten ön ödemeli kart. Hem ininal aylık iki lira kesiyor. Para çekerken %1 ini kesiyor. Birsürü ücret var. Annene anlat. Zaten öyle problem çıkaracak bir kart değil. Güvenli. En başta benim ailem de karşı geliyordu ama sonra papara indirimlerinden dolayı bazı alışverisleri benim kartımdan yapmaya başladı. Cashback özelliği var.

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Şok markete gidip yükleyebiliyosun.

Tahsin ogz

Asistan
Reaksiyon puanı
105
atm den veya şok veya banka kartları ile

SBYT

Asistan
Reaksiyon puanı
39
tamam sağolun

Enkaren

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Herkez ininal Kartın kötü yanlarını söylemiş fakat bazı aileler karşı gelebilir sanal alışveriş'e
bence en iyisi ininal kart zaten şu anda dışarıya çıkmak pek mümkün değil sanaldan para koyuyorum ininal'e sonra harcıyorum tabi para alıyor 2 tl aylık ve yüklerken 2tl fakat hak ediyor sonuna kadar.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Yav gidin key alın uhsadojsduhjasdashj ben steam key aldım gayet de basit ama arkadaşın ihtiyacı farklı sanırsam.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Herkez ininal Kartın kötü yanlarını söylemiş fakat bazı aileler karşı gelebilir sanal alışveriş'e
bence en iyisi ininal kart zaten şu anda dışarıya çıkmak pek mümkün değil sanaldan para koyuyorum ininal'e sonra harcıyorum tabi para alıyor 2 tl aylık ve yüklerken 2tl fakat hak ediyor sonuna kadar.
@Umut Çelik , Ben anlatamıyorum gelebilir misin?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Paparanın yanında artık hiçbir anlamı kalmadı maalesef. Neden hiçbir ücret almayan ve cashback gibi kazançlı uygulamaları olan bir kartı tercih etmek yerine diğerlerini kullanayım ki? Bu arada papara, tosla, ininal, pep hesaplarım var. Açık ara papara hepsinden iyi.
Yav gidin key alın uhsadojsduhjasdashj ben steam key aldım gayet de basit ama arkadaşın ihtiyacı farklı sanırsam.
Steam key ile alakasını çözemedim konunun?

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Paparanın yanında artık hiçbir anlamı kalmadı maalesef. Neden hiçbir ücret almayan ve cashback gibi kazançlı uygulamaları olan bir kartı tercih etmek yerine diğerlerini kullanayım ki? Bu arada papara, tosla, ininal, pep hesaplarım var. Açık ara papara hepsinden iyi.

Steam key ile alakasını çözemedim konunun?
Kendim icin

Son mesajlar