İNİNAL karta para yükletmede para katları

Bu konuyu okuyanlar

.mntr.dndktr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ininal kart alcam ama ininal karta şimdi hangi sayı ve atları para yükleniyor ya da istediğimiz parayı yükletebiliyor muyuz
örnek:164 tl

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
kafana göre yükle 164 tlyi nasıl yükleyeceksin atmde bozuk para yeri mi var :D

emrewashere

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Merhaba Ben kullanıyorum o kartı öncellikle atm 5 tl almıyor en az 10 lik banknot koyman gerekiyor. kart filan kapanmadı bu arada, paypal kart kapandı

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Merhaba Ben kullanıyorum o kartı öncellikle atm 5 tl almıyor en az 10 lik banknot koyman gerekiyor. kart filan kapanmadı bu arada, paypal kart kapandı

düzeltelim ing atm si alıyor ben 20 lira bir yatırdım sonra keyi almak için vergiyi hesaba katmamışım 1 lira için 5 lira daha yatırdım

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
en az 5₺ yatırabiliyorsun. ptt atm si ve ptt (vezneden de para yatırılıyor) yatırdığın paranın %1'ini işlem ücreti olarak kesiyor mesela 100₺ yatırdın 1₺'yı feda edeceksin. migros dan para yatırırsan 2₺ işlem ücreti kesilir. ing atm'si vergi almıyor, zaten innial bir ing bank ürünü. bunun haricinde ilk basta da belirtdiğim gibi en az 5₺ yatırabiliyorsun ve eğer kart da para varsa her ay 1₺ kesiyor ilk defa kullanacaksan aklında bulunsun sadece alışveriş yapacağın zaman karta para yükle.

Melih Kaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en az 5₺ yatırabiliyorsun. ptt atm si ve ptt (vezneden de para yatırılıyor) yatırdığın paranın %1'ini işlem ücreti olarak kesiyor mesela 100₺ yatırdın 1₺'yı feda edeceksin. migros dan para yatırırsan 2₺ işlem ücreti kesilir. ing atm'si vergi almıyor, zaten innial bir ing bank ürünü. bunun haricinde ilk basta da belirtdiğim gibi en az 5₺ yatırabiliyorsun ve eğer kart da para varsa her ay 1₺ kesiyor ilk defa kullanacaksan aklında bulunsun sadece alışveriş yapacağın zaman karta para yükle.
Bu en az 5 tl yatirma her yerde dahil mi