İndirme yöneticisi arıyorum.

utkesmer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurtta internet çok kötü. Videolar çok yavaş yükleniyor. Oda arkadaşım IDM kullanıyordu, "Videoların dolmasını beklemektense direk IDM ile indiriyorum, çok çok daha kısa sürüyor." demişti. Yükledim ve gerçekten de öyle oluyor, videoları IDM ile 15-20 saniyede indirip izleyebiliyorum. Gerçekten çok işime yarıyor yurtta ama ben IDM'ye alışamadım. Bazı sitelerde değişik sorunlar çıkarıyor. Kendi kendine küçük dosyalar indirdiği oluyor. Ayarları kurcalayıp kendime uygun bir hale sokarım diye düşünüyorum ama çok ayrıntılı gibi geliyor, arayüzünden de hoşlanmadım.

Önerilerinizi bekliyorum. Düşük bir bağlantı hızına sahip olmama rağmen IDM gibi videoları 15-20 saniyede indirebilecek, sade arayüzlü, çok inciği boncuğu olmayan bir indirme yöneticisi istiyorum.

Derseniz ki ne başkası ya, IDM candır, o zaman IDM ile ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum, ipuçları vs. gibi şeyler. Mesela divxplanet.com'dan altyazı indirirken sorun çıkarıyor, bu site 2 kere üst üste indirmeye izin vermiyor mu ne falan diyor. Bu tür sorunlar hakkında da tavsiyelere açığım.

Cevaplara şimdiden teşekkürler.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
IDM bu konuda bir numara. Ama bende de ara sıra sorun çıkarıyor. Özellikle küçük boyutlu dosyaları indirirken. Ben o problemi şöyle çözüyorum.

IDM ayarlarından Genel sekmesinde Tuşlar butonu var. Ona tıkla En üstte ki seçeneği aktif et ve ordan tuş seç. Dosyayı indirirken DOWNLOAD yazısına tıklarken seçtiğin tuşa basarak indirmeyi dene.

Bu IDM ile değil de tarayıcının kendi İndirme yöneticisi ile indirmesini sağlıyor. Ben böyle yaparak sorundan kurtuluyorum. Kolay gelsin...

Sscheme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Divxplanet gibi sitelerde IDM ile indirmek istemiyorsan linke tıklarken "alt" tuşunu basılı tutman gerekiyor. Böyle yapınca IDM karışmıyor ve browser ın kendisi indiriyor dosyayı

ya da

Divxplanet hata verdiğinde IDM nin ana penceresine git devam et de, dosya sorunsuzca iniyor ;)

Jaguar66

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tavsiyem IDM + IDM full mü?
Eğer istersen özel mesaj ile ulaş full atabilirim

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Kesınlıkle IDM den şaşma derım.Ufak tefek sorunlar cıkarsada ben sevıyorum İDM yi.:D

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
IDM diyorum bende. Video izlerken indirme butonunun çıkmasına nedense hala engel olamadım. Ayarlıyorum ama gözüküyor hala. :S Bunun dışında bir sorunum yok.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
idm diyorum bilgisayarı ilk aldığımda internet bağlatmamamıza rağmen ilk kurduğum programlardan birisidir

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Yurtta internet çok kötü. Videolar çok yavaş yükleniyor. Oda arkadaşım IDM kullanıyordu, "Videoların dolmasını beklemektense direk IDM ile indiriyorum, çok çok daha kısa sürüyor." demişti. Yükledim ve gerçekten de öyle oluyor, videoları IDM ile 15-20 saniyede indirip izleyebiliyorum. Gerçekten çok işime yarıyor yurtta ama ben IDM'ye alışamadım. Bazı sitelerde değişik sorunlar çıkarıyor. Kendi kendine küçük dosyalar indirdiği oluyor. Ayarları kurcalayıp kendime uygun bir hale sokarım diye düşünüyorum ama çok ayrıntılı gibi geliyor, arayüzünden de hoşlanmadım.

Önerilerinizi bekliyorum. Düşük bir bağlantı hızına sahip olmama rağmen IDM gibi videoları 15-20 saniyede indirebilecek, sade arayüzlü, çok inciği boncuğu olmayan bir indirme yöneticisi istiyorum.

Derseniz ki ne başkası ya, IDM candır, o zaman IDM ile ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum, ipuçları vs. gibi şeyler. Mesela divxplanet.com'dan altyazı indirirken sorun çıkarıyor, bu site 2 kere üst üste indirmeye izin vermiyor mu ne falan diyor. Bu tür sorunlar hakkında da tavsiyelere açığım.

Cevaplara şimdiden teşekkürler.

Hacettepe Beytepe mi? :)

Reaksiyon puanı
2,146
ücretsizler içinde orbitin hakkını yiyemezsiniz arkadaş :) idm'den iyi demiyorum ama yabana atılır program değil

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
En iyi idm indirme programı bu diyerleri dandik

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
2009'dan beri sistemimde eksik olmayan tek program, onun altta olması içimi rahatlatıyor, ne bileyim :p :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ya arkadaşlar bişey söylicem ama kusura bakmayın bu çok dikkatimi cezbetti...

Şimdi önce şöyle diyorsunuz..

Bu IDM var ya 1 numara başka program tanımam DEYİP ARKASINDAN

Yalnız şöyle küçükte bi hatası var demeyi eklemeyide unutmuyorsunuz...:laugh: ÇOK KOMİKSİNİZZ...:laugh:

Size gülmekten katılıyorum...:laugh::laugh:

Vede hepinizi ORBİT e davet ediyorum... Sorunsuz hatasız günler dileğiyle...:laugh:

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bak şimdi öncelikle kesinlikle IDM den şaşma. Altyazı problemin için de 2 farklı çözüm önerim var. 1- Divxplanet ten indireceksen eğer Altyazıyı İndir butonuna bastıktan sonra bir hata verecektir, tamam de geç o hatayı, sonra idm penceresini aç dosya indirmesi yarım kalmış şekilde gözükecek devam et de indirir. İkinci olarak ta (ki asıl bunu kullan bence) BS player indir, o player ile filmi açar açmaz altyazı arayıp kendine uygun olanları buluyor ve senin seçeceklerini indiriyor. Saniyeler içinde işin halloluyor. Yani IDM den vazgeçme sadece BS Player indir.