İndirme sitesinden premium alma

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hotfile hiç düşünme onun görevide sona erdi artık fileserve alabilirsin

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Netload diyorum bi deniyim ? başka öneriniz varsa :D

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

bide mssela 2 günlük aldım 4,5 € ya tel ile aldığımızda ilk gün 2,25 € mu alıyo

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

telefonla satın alabileceğim olsun :D

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
telefonlar satın alırsan daha pahalıya gelir.kiralama yönetimini deneyebilirsin.günlük 5 tl vericeğine 5 tl ye aylık alırsın.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Netload.in alma pek görmüyorum ben linklerini. Hotfile yaş tahtaya bastığına göre fileserve'ye yönebilirsin. Fakat son günlerde fileserve dışında filesonic linklerinide gözüme çarpıyor. :D Son olarak duckload linkleride yaygınlaştı baya ama onun premium almana gerek yok. Premium hesaplada aynı hız free hesaptada aynı hız. :lol:

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tamam file server alıyım nasıl alıyım anlatın bide alanlar varsa onlar da anlatsın da olalım 40 dk lık dosyayı 3 dk da indiriyo alaaaah :D

bobina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum premiuma para verme . bu siteye gir : http://www.alldebrid.org/ . bedava üye ol sana 2 gün beleş dosya indirme hakkı veriyor. bi çok siteyi destekliyor:D
2 gün sonra modem resle yeni ip al veya ip değiştirme programı kullan sen bilirsin orasını:D tekrar üye ol bak keyfine. ben uuuuzuunnn süredir bu siteyi bu şekilde sömürüyorum:D

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Ben olsam hiçbir siteden premium üyelik almam torrent sitesine üye olurum misler gibi keyfini sürerim tek link babalar gibi :)

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
uğrşmyım diyorum nasl alıyım diyorum zaten alırsam max 1 hft alıcam denicem bi söyleyin aaa

yetkilibiri

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Kaçınılmaz son :(

Hangisinden alırsan al, daha sonra KEŞKE diyeceksin.
Şahsen kullanmıyorum. Ben bu tarz sitelerin insanları sömürdüklerini düşünüyorum.
Bazen ben de onları sömürüyorum :)

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ya 4-5 oyun indireceğim 1 hafta alıyım dedim bir söyleyin millet ne diyor alla alla

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Hangi sitelere takılıyorsan ve orada en çok hangi site gözüne çarpıyorsa oradan al : )

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
netload fileserver telefonla nasıl alıcağımı sölerseniz bende ya alırım :D

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Ben şuan duckload kullanıyorum 15gb'a kadar tek link .rar la falan uğraşmıyorum yok arşiv bozuk falan hızda süper favorim duckload almayı düşünürsen premium duckload'a upload yapan siteleri verebilirim özelden sana 14.2gb'ı geçenlerde tek link indirdim 8mb'e kadar'da 900 ile çok iyi bence

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
netload veya fileserverden telefonla nasıl alırım deliricem duckload diyo ya

Reaksiyon puanı
66
Eğer sürekli download yapmicaksan alma derim. download sitelerinde hemen hemen hergün account paylaşılıyor. linkleri biriktirirsin idm yada jdown da accountu indirirsin hepsini tek seferde başlatırsın account süresi biterse bile hesaplar takılı kalmıştır:) 2-3 aydır hep böyle yapıyorum. 2-3 gün linkleri bitiriyom. account bulunca tek seferde başalatıyom. hemencik iniyor:D

illa alacaksanda fileserveden al derim. ben aldım hiç bir sıkıntı yaşamadım.

UniqueX

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yani pardon ama madem bu tarz şeyler yapıcaksın, birazcık olsunda araştırma yapmanı öneririm, sürekli konu açıp bu nedir bu nedir demek çok saçma geliyor.
http://premiumuyelik.com/
http://premiumtr.com/
gibi bu tarz sitelerede bakabilirsin, bunlara fileserve sitesinden "other payments method" kısmından ulaşabilirsin. bu siteleri bulup ve açmam 30saniyemi almadı cidden.
premium aldın diyelim, hangi siteden indiriceksin linklerini buldumu?
ilk olarak yapman hangi oyun dizi film müzik neyse artık onların hangi linklerde konulduğudur. ona göre premium almak zaten çok kolay.
bana kalırsa premium almana bile gerek yok anladığım kadarıyla net hızın gayet iyi, ozaman oyun film linklerini koyan kişiler zaten multi link (yani aynı dosyayı birden fazla sunucudan indirme imkanı) koymuş olacaklar, oradanda bi sorun olmadan gayet hızlı bi şekilde indirebilirsin. ha oda mı olmadı ozaman torrent sitelerine bakabilirsin. forumda konuları mevcut, türktorrent arenatr gibi sitelere üye olduktan sonra istediğin dosyaları indirebilirsin hemde hotfile fileserve gibi dosya sunucularıyla muhattap olmadan.
ek olarak, yaşın kaç kimsin bilemem ama yanlış anlama, sürekli herşeyi birilerine sormak yerine en basitinden soracağın soruyu googlea filan yazarsan eminimki cevabını bulacaksındır, çünkü zaten sorabileceğin neredeyse her sorunu elbette birisi daha önceden senin için sormuştur ve birileride cevaplamıştır.
iyi günler dilerim.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
bende hotfile ve rapid vardı. rapid bitti. hotfile ile devam ediyorum. ama çoğu yerde o da yetersiz kalıyor. son zamanlarda fileserve çok görüyorum. ama hiç denemedim. ben bir de alınca yıllık alıyorum. öyle daha mantıklı oluyor.

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bizede bi haftalık bile alamadım ha xbox a para biriktiriyorum :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
FiLeserve den aldım 1 AyLık az eveL :D Baya hızLı çekiyorum dosyaLarı.

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hadi bkalım bi 20 lira buluyumda xboxu tamamlamama az kaldı hadi :D

adildr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de bu tarz siteleri pek tasvip etmiyorum :D

Paran güme gider eninde sonunda