İndirme hızım yüksekken yine de indirmelerim yavaş

Bu konuyu okuyanlar

ISACC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abilerim internet hız testimde 33mb\s download alıyorum ama steam indirmelerim de saniyede 1 mb bile alamıyorum yardım eder misiniz?

Reaksiyon puanı
10,560
Steam uzerinden Indirme hizini sınırlandırmış olabilirsin

ISACC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
baktım ayarlara zaten geniş bir bant aralığı vardı sınırsız denedim yine de aynı sonucu aldım. Hatta tek steam değil diğer uygulamalarda da yeterli hız alamıyorum. Oyunlardaki ping sorunundan bahsetmiyorum bile efenim.
Ekran görüntüsü 2020-11-09 031327.png

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Sadece senin indirme hızın değil indirmeyi yaptığın sunucunun sana verebildiği hız da önemli, yani eğer sen bir kısıtlama yapmamışsan Steam'in sunucularıyla ilgilidir.

Reaksiyon puanı
10,560
Ping biraz daha farklı bir konu ancak bazı indirme sitelerinde premium üyelik satabilmek için indirme hızına limit koyuyorlar. (örneğin turbobit)
Steamde sınır koymadıysan indirme bölgesini değiştirip onayla. (steam yeniden başlayacak) sonrasında tekrar türkiye konumua al. Bazen ufak tefek buglar olabiliyor.
Ayrıca indirme önbelliğinide temizleyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

baktım ayarlara zaten geniş bir bant aralığı vardı sınırsız denedim yine de aynı sonucu aldım. Hatta tek steam değil diğer uygulamalarda da yeterli hız alamıyorum. Oyunlardaki ping sorunundan bahsetmiyorum bile efenim.Ekli dosyayı görüntüle 123223
jitter değerin çok yüksek iss yi arayıp söyleyin.

Son düzenleme:

Son mesajlar