İndirilenler D:\ Diskine taşındı

Bu konuyu okuyanlar

NevzatE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar. Geçen günlerde indirilenleri D diskine taşıdım. Tekrardan C diskine taşımak istediğimde isi bana görseldeki hatayı verdi. Herhangi bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa çok mutlu olurum.

Ekli dosyalar

• unknown (9).png
    unknown (9).png
    156.9 KB · Görüntüleme: 71

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Öncelikle merhabalar. Geçen günlerde indirilenleri D diskine taşıdım. Tekrardan C diskine taşımak istediğimde isi bana görseldeki hatayı verdi. Herhangi bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa çok mutlu olurum.
D diskindeki dosyaların listesi bozulmuş. Alta bırakacağım linkteki adımları uygulayabilirsiniz. (CMD'li olanı) Eğer İngilizceniz yeterli değil ise kabaca çevirebilirim.

BatuhanDN

Profesör
Reaksiyon puanı
1,478
İndirilenler ' i Nasıl D' ye ?

NevzatE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
D diskindeki dosyaların listesi bozulmuş. Alta bırakacağım linkteki adımları uygulayabilirsiniz. (CMD'li olanı) Eğer İngilizceniz yeterli değil ise kabaca çevirebilirim.
Burdaki terimleri açıkçası fazla hakim değilim bana yardımcı olursanız cidden çok makbule geçer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burdaki terimlere açıkçası fazla hakim değilim bana yardımcı olursanız cidden çok makbule geçer.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
cmd'yi açıp tırnaksız şekilde "sfc /scannow" deyin. Bu dosya sistemlerini tarayıp hata arayacak. Eğer bu komut sorunu çözerse daha bir şey yapmanıza gerek yok ama sorunu çözmezse yada hazır cmd'ye girmişken ek taramaları "chkdsk /f /r" bu komutu da çalıştırabilirsiniz. Bu da bad sectorleri ve bozulmaları tespit edip düzeltmeye çalışıyor. Size lazım olan genel özet bu diyebilirim.