[İNCELEME]Need For Speed Most Wanted (2012)

Bu konuyu okuyanlar

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Ben 6 yaşlarındayım Youtube dan dolanırken nasıl olsuysa bu oyuna denk geldim,abimi ikna ederek oyunu indirttim oyunda bi 15 20 falandı galiba,kontrol bana geçti yön tuşları çalışmadı,abime söyledim WASD çalışmadı,ultra zeki Criterion games gazı A ya geri gelmeyi Z ye kalanı da yön tuşlarına atamış,abimde gitti WASD yaptı,simdi başka sorun korna W abimde düzeltmedi bende o küçük yaşımda hızlı giderken korna duymak zorunda kaldım :D Oyunu anca BMW kullanmak için açıyorum onun dışında kendini 'Ben bir NFS oynuyum' gibi hissettirmiyor,gerçi hiç bir Criterion games NFS oyunu böyle hissettirmiyor,çünkü NFS demek arabayı görsel modifiye etmektir,peki bu oyunda varmı? Yok! Bide oyun Remake değilde Reboot olunca hayranlar tabii kızdı oyun beğenilmedi.

Artılar;
-Grafikler güzel.
-Araç mekanikleri iyi.
-Haritanın bazı yerlerinde tamir yerleri var yoldan geçerken arabanızı bedavaya tamir ettirebiliyorsunuz.
-Polisler hız yapmadığınız sürece sizin peşinize düşmüyor.
-Kilidi açık olan araçları her zaman kullanabiliyorsunuz.
-Easy Drive ile yarışlara bakabiliryor,aracınızı yükseltebiliyor,ve araç seçip ona ışınlanabiliyorsunuz.

Eksiler;
-Modifiye yok.
-Aracı tamir ederken rengi rastgele seçiliyor.
-Harita tasarımı kötü.
-Optimizasyon kötü.(RX 560 OC ile fps 40 oluyor bazen)
-Reboot.
-Listedeki insanlar kim,neyin nesi bilmiyoruz.
-Kaza yapınca animasyon giriyor ve bu bir yerden sonra sıkıcıyor,insanı oyundan soğutuyor.
-Polisler çok kolay.

Oyuna Puanım:45/100

Halil014

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Bu arada optimizasyon çok iyi süper sampling gibi bı ayar var sistemi 2 3 kat yoruyor onu kapatırsanız FPS artar

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
Ben 6 yaşlarındayım Youtube dan dolanırken nasıl olsuysa bu oyuna denk geldim,abimi ikna ederek oyunu indirttim oyunda bi 15 20 falandı galiba,kontrol bana geçti yön tuşları çalışmadı,abime söyledim WASD çalışmadı,ultra zeki Criterion games gazı A ya geri gelmeyi Z ye kalanı da yön tuşlarına atamış,abimde gitti WASD yaptı,simdi başka sorun korna W abimde düzeltmedi bende o küçük yaşımda hızlı giderken korna duymak zorunda kaldım :D Oyunu anca BMW kullanmak için açıyorum onun dışında kendini 'Ben bir NFS oynuyum' gibi hissettirmiyor,gerçi hiç bir Criterion games NFS oyunu böyle hissettirmiyor,çünkü NFS demek arabayı görsel modifiye etmektir,peki bu oyunda varmı? Yok! Bide oyun Remake değilde Reboot olunca hayranlar tabii kızdı oyun beğenilmedi.

Artılar;
-Grafikler güzel.
-Araç mekanikleri iyi.
-Haritanın bazı yerlerinde tamir yerleri var yoldan geçerken arabanızı bedavaya tamir ettirebiliyorsunuz.
-Polisler hız yapmadığınız sürece sizin peşinize düşmüyor.
-Kilidi açık olan araçları her zaman kullanabiliyorsunuz.
-Easy Drive ile yarışlara bakabiliryor,aracınızı yükseltebiliyor,ve araç seçip ona ışınlanabiliyorsunuz.

Eksiler;
-Modifiye yok.
-Aracı tamir ederken rengi rastgele seçiliyor.
-Harita tasarımı kötü.
-Optimizasyon kötü.(RX 560 OC ile fps 40 oluyor bazen)
-Reboot.
-Listedeki insanlar kim,neyin nesi bilmiyoruz.
-Kaza yapınca animasyon giriyor ve bu bir yerden sonra sıkıcıyor,insanı oyundan soğutuyor.
-Polisler çok kolay.

Oyuna Puanım:45/100
45/100 ilginç bir nfs sever olarak benim bu çöp oyuna notum, 20/100. bu arada teşekkürler. güzel rehber.