İnanılmaz düşük fps sorunu

enesozturkzru280

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
gtx 750ti ekran kartım var birkaç gün önce fps csgo da oynayamayacak kadar düştü driver kurulu güncellemeleri yaptım 6pin güç bağlantısı var onu bile kontrol ettim ama yok sanki oyunlara girince intel hd graphics etkin oluyormuş gibi (Nvidia denetim masasından seçtim gtx750 ti kartımı) daha önce yaşayan oldu mu çözümü nedir

Kutto

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Isınma sorunu olmuş olabilir.Değerlerine baktınız mı ?

Reaksiyon puanı
10,563
Ayrica guncelleme sonralarinda ozel kurulum yapildiysa ekran karti performans ayarlariniz gitmis olabilir.

Bunun disinda virus kaynaklida olabilir

enesozturkzru280

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ayrica guncelleme sonralarinda ozel kurulum yapildiysa ekran karti performans ayarlariniz gitmis olabilir.

Bunun disinda virus kaynaklida olabilir
2 kere usb aracılığı ile yeniden sistem yükledim performans ayarları ile de bu kadar düşmez ki csgoya giremiyorum ölçmedim ama 5fps felandır

UmutsuzAdam

Profesör
Reaksiyon puanı
1,031
gtx 750ti ekran kartım var birkaç gün önce fps csgo da oynayamayacak kadar düştü driver kurulu güncellemeleri yaptım 6pin güç bağlantısı var onu bile kontrol ettim ama yok sanki oyunlara girince intel hd graphics etkin oluyormuş gibi (Nvidia denetim masasından seçtim gtx750 ti kartımı) daha önce yaşayan oldu mu çözümü nedir
öncelikle pc de kurulu drver booster game booster vs programları kaldır eğer cs go da fps için cfg fln yüklediysen onları devre dışı bırakıp oyunu tekrar yüklemeyi deneyebilrsin

enesozturkzru280

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
öncelikle pc de kurulu drver booster game booster vs programları kaldır eğer cs go da fps için cfg fln yüklediysen onları devre dışı bırakıp oyunu tekrar yüklemeyi deneyebilrsin
Ek bir müdahalem yok oyunu da şu an yeni indirdim daha bu oyun veya ayar ile olacak bir iş gibi görünmüyor intel hd graphics ayarında açıyor iyi oyunları gtx 750ti etkin değilmiş gibi

Kutto

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Ek bir müdahalem yok oyunu da şu an yeni indirdim daha bu oyun veya ayar ile olacak bir iş gibi görünmüyor intel hd graphics ayarında açıyor iyi oyunları gtx 750ti etkin değilmiş gibi
Videoda denilenleri uygulayıp sonuçları bizle paylaşır mısın ?

enesozturkzru280

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Videoda denilenleri uygulayıp sonuçları bizle paylaşır mısın ?
Sanırım işlemci cayır cayır yanıyor, oyun hoi4 son hız sabahtan beri gpu sıcaklığına bakıyormuşum kusura bakmayın
0b0519b01a4e6d7dc33ce425ffb09305.jpg