.İn domain bedava ! Yanında sınırsız hostuyla birlikte

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben temayı değiştirdim ama cpanellde tekçe şifreyi değiştir bölümü var başka birşey yok :(

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
artık site kurmak çocuk oyuncağı olmuş :S ayın 2 sinde pr güncellemesinde sitelerim pr almadı küstüm googleye :D başklarının projelerinde takılmaya devam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bos bos seyler ! Oyle birsey yok ! Adres yanlis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beleş oyun indirme sitesi kuramda downloaddan para kazanam dedim kurdum siteyi şuan ama cpanele geçilmiyor business india falan filan diyor yani benim üyeliğime açık değil şuan deneyen var mı oluyor mu?

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Herkes yapmış ama ben yapamadım.Hindistandan değilsin diyor.Acaba bir şeyi mi unuttum? Rica etsem bir el atabilir misin?

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Valla proxy mi kullanacağız anlamadım gitti :D Yarım saattir ilk mesajla göz göze geliyoruz.Ama yok :D

firtinax

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Alert!!!!! We have detected that your current location is not from INDIA and so you are not eligible to claim your free IndiaGetOnline.in Account. If you are still in India and see this message, please contact our support at gibosupport@hostgator.in uyarısı veriyor.

warezciyiz.biz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ip değistirici programlarla deneyin .. artık pan number ve bilgiler gerçek bir hindistanlıya ait olmadıgında 1-2 gün içinde site siliniyor

Serhado98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam Bende Hata Veriyor , Burası Hindistan Değil Diyo.Özelden Yardım Eder misin?

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hİndistana ait Anonymous proxy adresi bulup onu uygularsanız hindistandan baglanıyormussunuz gibi gosterebilirsiniz kendinizi

Serhado98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu Hatanın Çözümü Nedir ?
j7p7v.png