İmlec Donma Sorunu

EmircanSvgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaslar PC Ekraninda Mouse İmleci Donuyo Yardim Edin Lutfen Ctrl+Alt+Delete Tuslarina Basip Kilitle Menusune Geldigimde Donma Gidiyo Oturumu Kapatiyorum Tekrar Giris Yapiyorum Sorun Gidiyo Ama Genellikle Bir Uygulama Acinca oluyo ve arka plan donmuyo ama imlec kasa kasa bi yerlere gidiyo ve gec geliyo (Ornek Minecrafti Aciyorum Biraz Bekliyorum Ekran Gelmeden Tik Mouse İmleci Donuyor Oyle Yerinde Donmuyo 3 5 saniyeyle Hareket Ediyo Ayni 5 hertz bir ekran gibi dusunun yardim lutfen :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardim Pls Ne Yapaabilirim

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Fare sürücünü kaldır tekrar indir, driver kaldırma videoları mevcut bulabilirsin. Kabloluysa başka bir usb portuna tak birde orda dene genelde 3,1 de hata verebilir. pilli ise bitmiş olabilir. tek yapman pc açıldıgında , görev yöneticisi> ayrıntılar > explorer.exe devre dışı yap . sonra > solda üstte dosya de > yeni görev de> explorer.exe yaz . desktop start again olucak :)

EmircanSvgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Fare sürücünü kaldır tekrar indir, driver kaldırma videoları mevcut bulabilirsin. Kabloluysa başka bir usb portuna tak birde orda dene genelde 3,1 de hata verebilir. pilli ise bitmiş olabilir. tek yapman pc açıldıgında , görev yöneticisi> ayrıntılar > explorer.exe devre dışı yap . sonra > solda üstte dosya de > yeni görev de> explorer.exe yaz . desktop start again olucak :)

Driverla Alakası Yok Bence Çunku Mouse'um Driveri Yok Bi Üst Modelinde Var Hem Dedigim gibi imleç kasıyo ama arka plan kasmıyo
genelde iki uygulamayı aynanda açınca oluyo ve şhift+alt+delete çekerek oturumu kapatıyorum :(

tesekkür ederimde bu explorer.exe olayını nasıl yapıcagız win 8.1 Yüklü Bendede :)

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Driverla Alakası Yok Bence Çunku Mouse'um Driveri Yok Bi Üst Modelinde Var Hem Dedigim gibi imleç kasıyo ama arka plan kasmıyo
genelde iki uygulamayı aynanda açınca oluyo ve şhift+alt+delete çekerek oturumu kapatıyorum :(

tesekkür ederimde bu explorer.exe olayını nasıl yapıcagız win 8.1 Yüklü Bendede :)
youtubede videosu çok görev yöneticisi explorer kapatma de.

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Donanımsal olamaz büyük ihtimal yazılımsal. Temiz format atıp Windows 10'a geçebilirsiniz.