Soru İlk web sitem nasıl olmuş ?

Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Yaklaşık 4 saattir aşağıdaki siteyi kodlamaktayım. Html css derslerinden sonra ilk defa bir web sitesi kodlamayı denedim ve bu çıktı ortaya. Sizce nasıl ? neler yapılabilir üstüne veya başka önerileriniz varsa yazar mısınız ? Ayrıca ilk defa bir site yaptım ona göre yorumlarsanız sevinirim.
1652538906381.png

Tasarım satmıyorum yazılar örnek olarak yazılmıştır**

User 0000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
58
Tebrik ederim ilk denemene göre gayet iyi.
Arka plan duz beyaz iyi durmuyor, farklı ve çekici bir fon ekleyebilirsin. Sağ, sol ve ust taraflarda boşluk olması hoş durmuyor oralara eklemeler yapabilirsin. Menu kısmı biraz sıkışık gibi. Menu kısmına biraz daha seçenek ekleyip menuyu doldurursan iyi olur.
Kodlamak için ne kullandın editör olarak merak ettim de.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Tebrik ederim ilk denemene göre gayet iyi.
Arka plan duz beyaz iyi durmuyor, farklı ve çekici bir fon ekleyebilirsin. Sağ, sol ve ust taraflarda boşluk olması hoş durmuyor oralara eklemeler yapabilirsin. Menu kısmı biraz sıkışık gibi. Menu kısmına biraz daha seçenek ekleyip menuyu doldurursan iyi olur.
Kodlamak için ne kullandın editör olarak merak ettim de.
Önerilerin için çok teşekkür ederim. Bir sonraki site yapışımda bu önerileri dikkate alacağım.
Program olarak yerlerini kontrol etmek için önce Adobe Dreamweaver 2020 kullandım sonra normal düzenlemeler için Visual Studio Code kullandım. Neden Dreamweaver'den devam etmediğimi sorarsan, biraz ağır bir program ve kodları otomatik tamamlarken (örneğin <div> yazdığımda otomatik olarak </div> koyuyor yanına) 1-2 saniye donuyor ve bilgisayarı zorluyor :D

Son düzenleme:

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Yaklaşık 4 saattir aşağıdaki siteyi kodlamaktayım. Html css derslerinden sonra ilk defa bir web sitesi kodlamayı denedim ve bu çıktı ortaya. Sizce nasıl ? neler yapılabilir üstüne veya başka önerileriniz varsa yazar mısınız ? Ayrıca ilk defa bir site yaptım ona göre yorumlarsanız sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 170536
Tasarım satmıyorum yazılar örnek olarak yazılmıştır**
ilk deneme için gayet iyi

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Başarılı