İlk Oynadığınız GTA serisi neydi?

Bu konuyu okuyanlar

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
O 2d'den 3d'ye geçişi yaşamak başka bir hazdı. O yüzden san andreas'a içim acısa da 3'ün yeri ayrı.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
O 2d'den 3d'ye geçişi yaşamak başka bir hazdı. O yüzden san andreas'a içim acısa da 3'ün yeri ayrı.
2000-2002 yılları arası, o mutluluk başka çoğu oyunlarda yoktu:D

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Gta Türk ?
Sonra gta san andreas
Sonra gta vice city

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
2000-2002 yılları arası, o mutluluk başka çoğu oyunlarda yoktu:D

Zaten eski oyunlara döndüm de çözünürlük ve geniş ekran yaması bulamıyorum hepsine. Dün de ultimate spiderman indirdim. Geniş ekran yaması da buldum. Venom olup milleti yutup duruyorum.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,251
Gta 1 idi ama pc benim değil sitede bir abimizin pc si idi, gta 2 ve 3, 3 vice cityi arkadaşların pc de oynadım san andreastan itibaren hepsini kendi pc imde oynadım ?

Reaksiyon puanı
10,560
San andres veya vice city ydi. Biraz etrafta dolasip boyle oyunmu olur diyip silkroada geri dondum ?

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Serinin ilk oyunu olan GTA'yı oynadım. Ama benim için en güzeli en eğlencelisi herzaman GTA 3 olmuştur.

SelinK.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Ben ilk GTA oyununu GameBoy da oynamıştım. Hatta böyle kuş bakışı oynuyordun. China Town muydu acaba hatırlamıyorum çok uzun yıllar oldu. İsmini bilen varsa yazarsa sevinirim :)

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Ben ilk GTA oyununu GameBoy da oynamıştım. Hatta böyle kuş bakışı oynuyordun. China Town muydu acaba hatırlamıyorum çok uzun yıllar oldu. İsmini bilen varsa yazarsa sevinirim :)
Gameboy color için mi? Gameboy advance için mi? Yoksa Nintendo ds için mi?

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
2 mi 1 mi emin değilim kuş bakışı modelinde oynadım. Yakuzalar, önünü kapatan polis arabaları, 360 derece dönerek ateş etmen, kıytı köşelerde silah bulman... Çok güzeldi.
Quake ve Carmageddon'u unutamam.

SelinK.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Gameboy color için mi? Gameboy advance için mi? Yoksa Nintendo ds için mi?
ikisi de değil :D Gameboy Micro da oynadım. İlk konsolum du çok güzel anılarım oldu. Sonra galiba evden biri çaldı çünkü bir daha göremedim onu :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 mi 1 mi emin değilim kuş bakışı modelinde oynadım. Yakuzalar, önünü kapatan polis arabaları, 360 derece dönerek ateş etmen, kıytı köşelerde silah bulman... Çok güzeldi.
Quake ve Carmageddon'u unutamam.
Bende ondan bahsediyordum işte :D Çok güzel zamanlardı. Eğer bulursam tekrar alma isteği uyandı içimde şuan :)

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
ikisi de değil :D Gameboy Micro da oynadım. İlk konsolum du çok güzel anılarım oldu. Sonra galiba evden biri çaldı çünkü bir daha göremedim onu :(
Gameboy advance serisinden işte :)

Senin oynadığın GTA: Advance. Şu sıralar gayet nadir. Paketi falan varsa 150$ edebiliyor. Ondan Türkiye’de kaç tane var merak ediyorum...

SelinK.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Gameboy advance serisinden işte :)

Senin oynadığın GTA: Advance. Şu sıralar gayet nadir. Paketi falan varsa 150$ edebiliyor. Ondan Türkiye’de kaç tane var merak ediyorum...
Ailecek yurt dışında yaşıyorken babam almıştı bana ama uzun yıllar oldu şimdi. Bana soracak olursan diğer gameboy modellerine göre daha güzel ve zarifti.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Ailecek yurt dışında yaşıyorken babam almıştı bana ama uzun yıllar oldu şimdi. Bana soracak olursan diğer gameboy modellerine göre daha güzel ve zarifti.
Ve nadir de. Söylemeyi unuttum ama microlar da gayet değerli oldu. Bende Advance SP var ama Mikro’yu çok istiyorum :(

#PeachCat

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
256
Gta Vice City. Kuzenim oynatmıştı bana. Normalde oynamazdım aslında.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Bende ondan bahsediyordum işte :D Çok güzel zamanlardı. Eğer bulursam tekrar alma isteği uyandı içimde şuan :)
Valla zor ama imkansız değil.
Worms vardı mesela revize edilmiş tekrar sunulmuş. Eski tadı olmasa da (mesela süre boyunca sınırsız yürüyebiliyorsun eskiden limiti vardı) eskileri hatırlatıyor :)

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Valla zor ama imkansız değil.
Worms vardı mesela revize edilmiş tekrar sunulmuş. Eski tadı olmasa da (mesela süre boyunca sınırsız yürüyebiliyorsun eskiden limiti vardı) eskileri hatırlatıyor :)
Hocam yaş kaç :) Worms Quake Age Of - Rise of Roma starcraft warcraft bu oyunlar yüzünden az sabahlamadım. Gerçi ozamanlar atari salonlarınada çok takılırdım